Militārais dienests

Militārais dienests - jautājumi un diskusijas

http://www.rjc.gov.lv/Rekrutesana.aspx - izlasot šo izskatās, ka neņem gan, ja esi bijis tiesāts, atzīts par vainīgu un sodīts. Vienkāršāk jau šo jautājumu uzrakstīt konkrētajai institūcijai.
Interesanti, kāds ir bērnības noziegums? Izēdi Omei zaptes burku?
LV armijā neņems, bet pasaulē ir daudz citu armiju kurās ņem. Neko> tādu propogandu nevajag - DP šito humoru var nesaprast :D:D Protams ka ņems un dos tev iespēju noziegumu izpirkt ar asinīm. Profesionālajā armijā nepieņems, jo nespēsi saņemt pielaidi, tas pats arī zemessargos, bet ja būs vispārēja mobilizācija, tad par kareivi paņems. ··· Militārais dienests: Vai mani pieņems armijā, ja... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Obligātais dienests.. Pret un par? (26)
Obligātais dienests.. Pret un par?.. Neiet runa par par formu kā tādu , runa ir par saturu.. T.b. Nav no svara kā jauna paaudze tiek “disciplinēta” ( skraidot pa ložmetēju lauku ar automātisko ieroci vai gāžot mežu un liekot mājas) ,...
Par, ar visām 4trām
Tiesa tam nevajadzētu būt ilgākam par gadu. Tas atturētu lielu daļu nelojālo degunu no pilsonības iegūšanas, uzlabotu jauniešu fizisko formu, un sagatavotu viņus karam ar krieviju, ko visdrīzāk viņi piedzīvos...
Redz, tie kas dienējuši ir mazliet rūdītāki, man kā sievietei uzreiz redzams, kurš nav dienējis..... Ir zināms kadrs, kuru gribas iegrūst ar varu armijā, bet redz viņš tak studē... bet acīmredzami dabūs pa brillēm no citiem, jo...JO!!! Vienīgā jēga ar pilsonības neiegūšanu.Bet tur arī būtu iespēja nogaidīt un tad tapt par pilsoni. ir labi,1 gads pietiek,ir laiks kad jāmācas pazemība,ir jāpacieš pazemojums,ir iespēja būt varenam,lepnam,bet viss labāk,kad to iemāca vecāki,ne viss armija,a par fizisko,kas dzimis rāpot nekad nelidos. pasaulē ir tikai dažas valstis bez armijas ;) kādēļ lai nebūtu obligātais dienests? daudzās modernās valstīs ir. ja pareizi saprotu, tad Iaguņiem arī ir. Igauņi vispār malači, vienīgie izpildījuši nato līguma prasības... bet tas ne par obligāto dienestu.

atceros teicienu no bērnības, kad dzīvojos laukos starp traktoristiem un citiem kolhozniekiem - "ne p***, ne karognesējs"... tad nu pēc oho sarunām rēķinot - mums nav ne viena, ne otra.
··· Militārais dienests: Obligātais dienests.. Pret un... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu