Kurjers

Kurjers - jautājumi un diskusijas

Kurjera darbs Vācijā (11)
Gribēju uzzināt kāda ir pieredze par kurjera darbu Vācijā? Varbūt kāds var pastāstīt par to visu sīkāk. Vai ir vērts uz turieni doties utt.
ES PATS TIKO NO TURIENES ESMU ATBRAUCIS UN DRIZ BRAUKSU ATPAKAL .MAV TIK SLIKTI KAA DAZ LABS TE RAKSTA .PIRMAIS IR GRIBET STRADAT SVESAA ZEMEE OTRAIS IELIETIES VINU VIDEE UN NEDAUDZ EKONOMET. nu 1200 eirus nopelnīsi. darbs jauniem cilvēkiem. Ne vienmēr pašnodarbinātais, ir daudz firmu, kuras piedāvā darbu tikai kā šoferim, maksājot nodokļus, dodot gan busu, gan degvielu.
Tikai atkarīgs no attālumiem un firmu izvietojuma maršutā. labi jāorientējas maršutos, navigācijā, bet pamatā jāpārzin labi reģions, jo par nokavētiem termiņiem bieži novelk soda naudas. tā kā nekā salda protams nav, bet ko var vēlēties ar B kat, ja var nopelnīt līdz 1300 euro neto?
Respektivi - uztaisis Tevi ka pashnodarbinatu , pats maksasi nodoklus apdroshinashanu un vel uz Tevi autinju uzrakstis, pats iresi dzivokl!!! Pats galvenais uzzini cik maksas par 1 pakas piegadi!!! Bet zelta darbs nav! Ja ceri baigo naudu sastradat tad diez vai!!! Pazistu cilvekus kas to ir darijushi un neteikshu ka priecigi!!! palasi diskusijas draugos, domubiedru grupa: Vacija, Germany, Deutschland nu nav tik traki ar to valodu. Cik tad ir tādu šoferu, kuri saprot vāciski? Ar laiku arī to var piešauties. kurjeri nereti izvadā pakas pa nakti, kad vispār neviena nav kam labrīt pateikt. Nu labi, noliktavā nedaudz vajag parunāt... ··· Kurjers: Kurjera darbs Vācijā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu