Izziņa

Izziņa - jautājumi un diskusijas

Izziņa par darba stāžu. (20)
Jūs te tādi gudri un pieredzējuši, varbūt kāds zinās atbildi uz jautājumu. Vai ir iespējams dabūt izziņu par darba stāžu LV. Kopējo, ne no 1996. gada kā man piedāvā VSAA. Vācieši parasti mīl sūtīt vēstules un mani informēt par to, cik kur...
Pasargi Dievs no da jeb kaada Valsts kantora apmekleeshanas...visiem taadas sejas un attieksme,it kaa no savas kabatas man algu maksaatu. Diemžēl VSAA nav datu par darba stāžu līdz 1998. gadam! Piemēram, man, vēloties bezdarbnieka pabalstu, bija jākopē darba grāmatiņas ierakstus līdz tam 1998.gadam! Vispār jau pensijai viņi arī prasa darba grāmatiņas ierakstus vai arhīva izziņas no mācību iestādēm, ka esi mācījusies 3-4 gadus kaut kad 1975.-1990. gadiem! Katrā ziņā labāk ir pakonsultēties VSAA Starptautisko pakalpojumu nodaļā, izstāstot situāciju, jo gadījumos, kad runa ir par darba stāžu vairākās ES valstīs, ir dažādības. Pensijas un pabalstus katra valsts piešķir un rēķina pēc saviem likumiem. VSAA nav nekāds tulkošanas birojs Naivi domaju ka ta iestade , kuru uztur par nodokliem, ir domata lai palidzetu cilvekiem. Izskatas ka nav ta.
Viniem bija japrasa, lai atnes darba gramatinu, japiepluso darba gadi kad speka bija nodoklu gramatina un sadu izzinu jaizsniedz. Ja ne citadi, tad par samaksu.
Bet kur nu pie mums ko tadu, nebus meitenem laika kafijot.
··· Izziņa: Izziņa par darba stāžu. lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu