Grāmatvedis

Grāmatvedis - jautājumi un diskusijas

Alga projekta vadītājam, asistentam un grāmatvedim (10)
Jautājums tiem,kam bijusi sakarsme ar projektu veidošanu un vadīšanu-kāda iespējama vadītāja,asistenta un grāmatveža alga ESF projektā līdz 20 000.
Atkarībā, cik ķimperīgs projekts un cik mēnešus ilgs. 20 000 nav nekas diži daudz, bet var izvilkt uz daudziem mēnešiem.
Teiktu tā - asistentam un grāmatvedim tur sanāk aptuveni 1/4 daļa slodzes -> algu rēķina no parastās algas, ņemot vērā noslodzi.
Projekta vadītājam līdzīgi - aptuveni 1/3 slodzes -> alga, izejot no tirgus cenām ne pārāk krutiem projekta vadītājiem. Teiksim, 500 ls uz rokas ir vidēja projekta vadītāja alga.
Jautājums - vai tu gribi ielikt maksimālo, lai naudu dabūt, vai arī - meklē cilvēkus, kuriem varētu pēc iespējas mazāk samaksāt ;) Uz tik sīkām naudiņām vēl projektu vadītāju algot? Bagāti dzīvojat krīzes apstākļos! Lielākais darbs un rēķināšana tur naudas plūsma pa vairākiem gadiem, normālam grāmatvedim nedēļa darbs, augstākais. Pārējais sīkums - aizpildi tik ailītes. viss jau ir atkarīgs, kas tas ir par projektu - ERAFS,LEDER, ELFA vai vēl diesin-kāds. Ja ir jānopērk viena iekārta par tādu summu, tad nekāda lielā alga nesanāks, bet ja projekts ir saistīts ar sociālo fondu - tad tur pa tiem santīmiem var noņemties ne pa knapo, starptautiskie projekti arī prasa pietiekoši zināšanas - ja tādu nav, tad pie pirmā lata jau labāk algot kādu gudrinieku :). Bet nu neatkarībā cik mēnešos projekts tiek realizēts - vairāk par 30 Ls mēnesī nēesmu maksājusi. Jāsastāda budžets, tad arī var redzēt cik daudz atliek PV un Projekta darba grupai, nemaz nerunājot par piesaistītajiem ekspertiem.
Ja Tev nav bijusi ar to saskarsme, tad izej vismaz kaut kādus primitīvus Projektu vadības kursus, vēlams saistībā ar ES.
Tur ir ļoti daudz skrupuloza radošā darba, sākot ar unikālo ideju un beidzot ar budžetiem, laika grafikiem, svid analīzēm utt.
··· Grāmatvedis: Alga projekta vadītājam,... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Grāmatveža alga (14)
Agrāk bija pieņemts,ka grāmatveža alga bija 70% no direktora algas.Kāda ir jūsu patreizējā pieredze...Runa ir par uzņēmumiem,kur direktors nav īpašnieks.Direktoriņi,rīkotāji,cik tad jūs maksājiet saviem grāmatvežiem?
Sen jau algas nosaka darba tirgus!

Elementāri, tik cik tiek maksāts citam grāmatvedēm, darba tirgū:) Gribi uzzināt precīzi painteresējies, cik citi maksā, pastaigājot uz darba intervijām:)

Pie tam gramatvede vairs nav nekāds dievs uzņēmumā, šo vietu zināmā mērā ir aizņēmuši finasisti:) Tas ir Finansu direktoram alga būs krietni lielāka, nekā galvenai gramatvedei:)
a kad bija "agraak" ? jebkurš darbinieks, ja viņš uzņēmumam ir vērtīgs un svarīgs saņems pietiekoši daudz, un vadība darīs visu lai viņu noturētu, kaut gan visam ir arī robežas un arī tagad galvenais grāmatvedis saņem ap 70%, kaut arī direktors ir īpašnieks, īpašniekam jau dividendes Agrāk, ne agrāk... bet mēģina tevi uzcepināt kā duraciņu. Izdari, kas prasīts, bet tad tu sāc palikt kāda tupa lūdzēja lomā. Esi viņu noliktavai sadarījis, maksrosus sarakstījis... un tevi uzmet Jūrmalgeitas stilā. Pieņemu, ka ne tikai ar datoriķiem tā notiek, arī ar klātpiesauktiem grāmatvežiem.
Par procentu rēķinājiem... kad man vajadzēja, man paprasīja pusi ienākumu par šito prieku... palies, es nav tups, pats nedēļu pasēdēšu un tikšu galā.
··· Grāmatvedis: Grāmatveža alga lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu