Emancipācija

Emancipācija - jautājumi un diskusijas

Priekšniece sieviete. (20)
Vakar darbā apspriedām šādu tēmu:Jautājums vīriešiem!Kā jūs reaģētu un vai respektētu sievieti-priekšnieci, kura jaunāka par jums 10 gadus.
Respektu un cieņu reda cilvēks, neviss viņa gadi... Pirms ``miljons gadiem``:P biju tādā situācijā - nevaru teikt, ka būtu grūti sastrādāties + varbūt bija pat nedaudz vieglāk, jo izdevās ar dažādu pieeju panāk darba rezultātu; vienīgā lieta ar mīnusu - bija pamatīgas tenkas un ``klačošanās`` aiz muguras, kas varbūt nebūtu, ja būtu šo cilvēku vienaudze.

Vadītājam nav butiski viņa gadi, cik spēja vest aiz sevis cilvekus + viņa zināšanas konkrētaja lauciņā un paša personība.
Nezinu kā vīriešiem,gan jau kāds fantazē,ka varētu uz tā galda paņemt,jo tomēr 10 gadus jaunāka,bet es ar sievieti priekšnieci vairs nestrādātu un pofig cik viņai gadu.Vēl mazliet ir nozīme,kurā horoskopa zīmē dzimusi,bet visā visumā lai Dies nogrābstās. Priekšnieks ir persona, kas var noformulēt, ko grib, kā grib un kāpēc tas vajadzīgs, spēj uzņemties atbildību par sevi un padotajiem. Ja vienīgais, ar ko var raksturot priekšnieci, ir "10 gadus jaunāka čiksa", tad nerespektētu nekādā mērā Tas ir stulbākais kas var būt!!! Sieviete priekšniece- nav svarīgi cik veca...vari droši meklēt jaunu darbu jo 1) agri vai vēlu viņa draudzēsies ar daļu no kolēģiem citus ignorēs; 2) tad mēģinās flirtēt ar kādu no večiem, par to viņu ienīdīs kolektīva sievišķā puse 3) pēc 2-3 gadiem filiāli vai biroju slēgs vai tas pats bankrotēs galveno kārt nemākulīgas personāla vadības dēļ... ··· Emancipācija: Priekšniece sieviete. lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Emancipācija (34)
cik bieži mes iejutamies savu tuvako(bernu,siev.,vira.mates,teva utl.),lidzcilveku sajutas,uztvere? vai tas meginam apslapet caur savu alterego?
··· Emancipācija: Emancipācija lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Mūsdienu emancipētās sievietes (64)
Vai viņām vispār vajadzīgs blakus vīrietis ikdienā, un ko viņa vispār sagaida, un vēlas no Vīrieša?
··· Emancipācija: Mūsdienu emancipētās sievietes lasīt visu diskusiju (64 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu