Ebay

Ebay - jautājumi un diskusijas

Tie kuri tur savu accountu uz Ebay (8)
vai pienēmat citu cilvēku personīgas mantas, par noteiktu %, kuri paši netur savu ?
Esi uzmanīgs,jo gan ebay,gan amazon kontrolē naudas apgrozījumu šais kontos. Sasniedzot kaut kādu noteiktu summu,gadā,visa informācija tiks novadīta VID un Tev nāksies samaksāt nodokļlus par svešām personām. Es nezinu kā tas ir Latvijā,bet šāda sistēma darbojas Anglijā.
Vispirms painteresējies par apgrozījuma summu,kura netiek aplikta ar nodokļiem ebay.
Man ir ienesīgākas nodarbes, lai tirgotu svešas mantas e-bay, čakars ar sūtīšanām pasta izdevumiem, je vēl pa ceļam ka saplīst vai saimnieka dotais aprakst neatbilst īstenībai...
Ja kāds no tirgošanās ebay dzīvo tad droši vien pāris mantas vairāk dzīvi neietekmē.
Sadaļā par vid - tas netiek paypal kontiem klāt, kamēr nekasi naudu ārā uz LV banku, tikmēr gali ūdenī.
Es saprotu,ka janis ir liels biznesmenis,bet mēs,nabagie ,reizēm cīnamies par nieka 5000-10000 eiro mēnesī un tad gan Amazone ātri piestāda atskaites :-))))
Un PayPal ir tikai apdrošināšanas kompānija,tā ,ka viņiem ir pilnīgi vienalga kas,kur un kāpēc.
p.s. PayPal kompāniju dibināja Elons Masks,viens no pasaules bagātākajiem civēkiem.Emigrants no Dienvidārikas republikas. Iesaku palasīt viņa autobiogrāfiju,jo tas cilvēks iesāka savu biznesu faktiski no nulles.
Nē, es neesmu pat iedomājies, ka tā varētu darīt, toties es svešiniekam pārdevu savu veco kontu ar daudzajām labajām atsauksmēm! Man ir konts un es pārsvarā tirgoju mūzikas kompaktdiskus un grāmatas! Sāksim ar to, ka neviens nepirks jūsu preci, ja nebūs labu atsauksmju! Lai tādas iegūtu es sākumā pirku visādus sīkumus - austiņas, datora vadus utt. par dažiem €
Pirms pārdot ir jāizpēta pasts.lv tarifi katru valsti cik par sūtīšanu jāmaksā! Precīzi jānosver prece, jo piemēram, kompaktdisks kartona vāciņā sver mazāk par 100 gr. bet plastmasas vāciņā vairāk par 100 gr. tātad cena uzreiz kļūst lielāka! Preci var aizsūtīt lētāk bez sūtījuma numura, bet, ja pircējs to nesaņem, tad nepierādīsi, ka esi to sūtījis!Tādēļ labāk izmantot ierakstītu sūtījumu! Darbojoties Ebay parasti pamazām saproti, kā izdevīgāk darīt! Pelnīt tur var, ja tiek pārdota ļoti reta prece, kas ir pieprasīta un ir iespēja uzlikt augstu cenu!

https://www.ebay.co.uk/usr/aivars_dambis
··· Ebay: Tie kuri tur savu accountu uz ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
ebay - cik ilgi detaļa jāgaida no štatiem? (9)
Gribu pasūtīt vienu detaļu mocim.bet itkā nav laika gaidīt tur mēnešus. Vai kāds ir ko sūtijis un apmēram cik ilgi nāk kopš pasūtīšanas?
Draudziņ - kā paveiksies... varbūt arī ka vispār neatnāks... Vidēji apmēram 2 nedēļas (ir bijis gan ātrāk, gan ilgāk). Ja nav laika gaidīt, tad apskaties, vai nav pieejama ātrāka piegāde par papildus naudiņu Ja USPS pa jūru, tad arī 3 mēneši nebūs ilgi. Ja FedEx un tam līdzīgie, tad dažu dienu laikā. Sūtīšanas cena gan atšķirsies pamatīgi. 2,3 nedēļas
UK vai DE nav tās daļas?
sūtu darbam kosmētiku-divas nedēļas. ··· Ebay: ebay - cik ilgi detaļa ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Piegādes laiks no ebay (19)
Vai kādam ir aktuālā informācija, kā šobrīd tiek piegādātas preces no Ķīnas ? Man šobrīd uzrādās : Latvia Economy Delivery (Economy Shipping from China/Hong Kong/Taiwan to worldwide) Estimated between Wed. 22 Apr. ...
Mavs,... jā... nu Tev gan ir baigā bēda: ebay preču piegādes termiņi no Ķīnas!
Tik tiešām, tas ir tas aktuālākais, kas Tevi uz šo brīdi spēj satraukt?
Kāda prece no Ķīnas Tev ir tik steidzami nepieciešama: antibakteriālās salvetes vai roku želeja, gumijas cimdi, sejas maskas,...kas no tik steidzoša, ko Tu nevari nopirkt Latvijas aptiekās, "Spodrības" ķīmisko preču tirdzniecības vietās vai vietēji Latvijas ineta telpā?

(vairāk neizteiksies. bet par to, ko riktīgi ir gribējusi uzsauktās tēmas autoram šoreiz pateikt- labāk paklusēs un izliksies gudrāka)
Mavs: "neiepriecina piegādes termiņi" (c), "Mani sabaidīja tas 22. jūnijs." (c)
_____________________________________________________________

Jā, Mavs, Ķīnas tirgotāji uz šo brīdi Tevi nespēj IEPRIECINĀT un Tu esi šausmīgi SABAIDĪJIES par preču ieilgušu piegādes datumu,...tas man ir skaidrs.
Bet izlasot Tavu komentu #16:10, atliek tikai nogrozīt galvu un Tev novēlēt: lai prātiņš atgrieztos mājās!
uz to #15:16
Fargo, es pilnīgi piekrītu Tev, ka satraukumam par ekonomiskajām sekām ko pasaulei ir atnesusi COVID-19 bēda, ir pamats. Visas pasaules iedzīvotāji saprot to, ka ekonomiskā krīze ir neizbēgama.
Bet tikai plika, bezjēdzīga pļurkšķēšana virtuāli Ohujiņā "no sava, merkanilā un egoistiskā skatu punkta" (c#16:40)
/pie kam ne tikai uz pašreiz esošās bēdas bāzes, bet nonstopa (norāde #13:25) ento gadu garumā/,...nav glābiņš pasaules ekonomikai, ja pļurkšķētājs pats savu reāli personisko vidi nav spējīgs balstīt uz ekonomikas pamatiem.
Pārdon me!
Varbūt vajag paskatīties, kas notiek pasaulē? Par pandēmiju, Covid19. Vai līdz galvai info nenonāk? Es februāra sākumā uztaisīju pasūtījumu, domāju, kamēr prece atnāks, tur jau visi baciļi būs nomiruši. Bet izrādās, ka tagad no tām visi kratās vaļā, pat mūsu muita!

Paku saņēmu pastā jau ceturtajā dienā, kopš tā atstāja Ķīnu. Nezināju ko darīt, iemetu "karantīnā" tumšā tālā vietā, neesmu atvēris vēl līdz šai dienai.
··· Ebay: Piegādes laiks no ebay lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kā iepirkties Anglijas ebay? (12)
Kāpēc iepirkšanās ir tik sarežģīta? Gribu nopirkt smuku jaku ebay, bet pirmais šķerslis ir tāds, ka 20 gbp maksājoša jaka, kuru Anglijas robežās piegādājot bez maksas man ar piegādi uz LV izmaksāšot 45 eur. Labi lai ...
Tiešam tādas problēmas paypal kontu atvērt? Ja nu gribi iepirkties internetā tas ir pirmais, kas jāizdara. Paypal jau tieši ir ši procesa vienkāršošana, tikai tu visu gribi darīt pa vecam sarežģītā veidā. "Man sen vienkāršāk šķiet norēķināties ar internetbanku."
Tici man - ar paypal ir vēl vienkāršāk, ~ tas pats kas veikalā ar karti maksāt. Nepaslinko un ievies.
Paypal ir viena no ertakajam un labakajam lietam, viss drosi un parskatami. Nakotne noderes. Paypal atzīst lielākajā daļā pasaules, internetbanka tev noskaitīs smukus komisiju procentiņus par starpvalstu pārskaitījumu.
Bet pārdevējiem interesē vienkārši norēķini, viņiem tava sāpe nerūp.
P.S.
Reģistrējoties paypal noautorizē arī pārsūtītāja adresi, savādāk tev preci nesūtīs...
Paypal ir starptautisks maksaajumu riiks. Manupraat diezgan eerts un noderiigs.

Ko daria citi? Citi peerk mantas Ebay un noraada draugu/radu adreses UK...taalaak jamie paarsuuta vai atved.
··· Ebay: Kā iepirkties Anglijas ebay? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Telefons e-bajā no Ķīnas (2)
Pasūtot no Ķinas te var kādu muitu, pvn uzčakarēt??
nesuuti tikai kautkaadus feikos , kopijas. Nu nessancee neviens normaali. Sūti tikai gsm/wcdma versiju. ··· Ebay: Telefons e-bajā no Ķīnas lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu