Darbs Norvēģijā

Darbs Norvēģijā - jautājumi un diskusijas

Darbs Norvēģijā (10)
Vai kāds var ko ieteikt, kā vislabāk meklēt darbu Norvēģijā ar norvēģu valodas zināšanām. Vai tur vērts vispār vēl braukt? Cik maksā dzīve? Drīkst rakstīt privāti arī.
Kenci, braukt stradat izmantojot agentu pakalpojumus, nav verts ne Norvegija, ne Australija, ne Antarktida...
Peliit, no kurienes tev tada informacija, ka nafta sledzas, tu naftas magnats?
Finn.no, nav.no. Vērts, ja ir biznesa plāns, nevis vēlies pārcelties tur veģetēt. Nafta slēdzās ciet, valsts dzīvo no treknajos gados sapelnītā, tā ka ļoti viegla peļņa tur nebūs. Pamēģini Austrāliju varbūt. Pieredzes nav, bet domāju, ka darbu atrast nevarētu būt problēma, drīzāk dzīvesvietu. Meklē darbu, kurā tā tiek nodrošināta! Vai investē dzīvoklīša drošības naudā un īrē, ja vēlies tur nostiprināties uz ilgāku laiku. Nezinu, kā ir, ja visu meklē uz savu roku, taču izmantojot mūsu aģentu pakalpojumus, Skandināvijas melnajos (vienkāršajos, nevis nelegālajos) darbos dīvainā kārtā pēc īres un nodokļu nomaksas uz rokas paliek tikai 1 000 eiro. Brauc uz to Austrāliju labāk! kur tagad ir viegli ssodien ? :( Arii Austraalijaa nav. Manam ccomam meita tur aizpreceejaas. Nu....sargaa vinni savu valsti lloti, lloti. Arii no imigrantiem. Otrs deels vinnam nodziivoja ilgus gadus Indoneezijaa. Tas pats staasts. ··· Darbs Norvēģijā: Darbs Norvēģijā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Darba atļauja Norvēģijā (1)
Vai obligati vajag darba un uzturesanos atlauju Norvēģijā?
Protams, vajag uzradit darba vietu un dzives vietu..... ··· Darbs Norvēģijā: Darba atļauja Norvēģijā lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Paturpinot tēmu par darbu Norvēģijā (52)
Paturpinot tēmu par darbu Norvēģijā - skatos te atkal vesles bars kaa p. fernfahrerir, draboss utt. ir stradaajusi Norvegijaa un baigi paticis, un nopelnijusi labi utt. Tad kaada ir motivacija braukt atpakal uz Latviju un mociities te ...
Šinī ubagu zemē jaunatnei nav ko darīt. Atbalstu visus kas brauc prom.
Ja nesam nevienam vajadzīgi, tad lai tie tautas kalpi paši no sevis zog.
Es zinu kad vecākais puika pēc gada dabūs Norvēģijas pilsonību un profesiju.
Jau labs darbs ir nodrošināts jau tagad.
Jaunākais pabeigs ārodskolu un arī brauks prom, jo jau pa vasaru strādādams Norvēģijā ir ieguvis valsts lojalitātes programmas atbalsta atziņu.
Pilsētiņas mēra ieteikums un gaida šo kā dēlu atpakaļ.
Jaunatnei te nav ko darīt, mūsu valsts nomirst dēļ visādiem Saeimes jefiņi.
Ko nu te daudz spriedelet, butu Latvijaa viss kartibaa, neviens ta prom neskrietu.Un redzot , ka cilveki mainaas, bet ne uz labako pusi,klust patiesi skumji.....Darba tirgu Latvijaa ir lielas nekartibas!Un nevar vainot tos, kas izvelas aibraukt, jo cilvekam kadreiz ir ari jadzivo, nevis tikai jacinaas...... Ari man ir kas sakams par darbu arzemes. Ziniet arzemes stradaju jau piecus gadus un lidz pensijai Latvija neatgriezisos. Ja kadam tik var mani saukt par nodeveju vai vel ka nebut. Neko neesmu nodevusi,bet bernu izskoloju,pati esmu partikusi un savejiem Latvija palidzu.Es saprotu jaunos cilvekus,kas aizbrauc darba meklejumos. Nesaprast to daudziem"gudrajiem" ,nav pasi nonakusi bezizejas situacija.Visi nevar dzivot Riga un lauciniekam ar tiem 500 eiriku vel bus jamaksa ari ire un visi komunalie izdevumi,kas paliks pari.Si izcelosana ir liela latviesu nacijas nelaime,izjuk gimenes,berni paliek arzemes un atpakal neatgriezas un kam varam pateikties par to? Vai kads no malas atnaca un ieviesa so kartibu musu valsti?Katrs cilveks velas dzivot normali,gadat par savu gimeni un kuram ir dotas tiesibas mus nicinat un dazadi apsaukat ?Katrs cinas savu iespeju robezas un lai visiem veicas dzivot labaku dzivi,esam to pelnijusi. Tāpēc, ka šeit ir visforšāk :) Tas nenozīmē, ka nevajag pastrādāt ārzemēs. Vajag. Motivācijai vajadzētu būt nevis lielākai algai, bet interesantākam darbam, LV neesošām iespējām, iespējai iepazīties ar citām kultūrām, pastrādāt internacionālā kolēktīvā, iemācīties perfekti svešvalodas, utt. Bet palikt mūžīgi ārzemēs par 2as škiras badakāsi-imigrantu? Nē, paldies :) ··· Darbs Norvēģijā: Paturpinot tēmu par darbu ... lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
Darbs norvēģijā uz naftas paltformām (11)
Darbs norvēģijā uz naftas paltformām. Vai kaadam ir kaada pieredze?
parasti naudu maksā par padarīto, ne solījumiem.

uz tādiem lētticigajiem šamie arī bīda savu biznesu. tautas valodā tādus sauc par kidalām.
Es ar dajebkuram, kursh man paarskaitiis 15LVLus, esmu gatavs izsuutiit dokumentu paketi, kurameejaa Pilniigi Noteikti paliidzees iekaartoties darbaa. Ja ne uz naftas platformaam, tad NASAa vismaz.
P.S. Par higeeniskajaam paketeem jaamaksaa atsevishkji.
Jaa, straadaaju tur vairaakus gadus.... darbs gruuts, bet toties alga...!!! Mmmmmm.. Prasti sakot izskatās pēc kārtējām afēristu dakšām. Par dokumentu paketi, starpnieciibas un darba nosaciijumiem jaanosleedz liigums, tikai tad var veikt kaadus paarskaitiijumus. Jebkuru parakstaamo dokumentu veelams paraadiit sapraatiigam juristam. Taapat jaapaarbauda vai shai firmai ir licence darbaa iekaartoshanaa un jaaiepaziistas ar UR info. Lai veicas ··· Darbs Norvēģijā: Darbs norvēģijā uz naftas ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu