Darbs mājās

Darbs mājās - jautājumi un diskusijas

Darbs mājās. Kādi likumi? (13)
Ja cilvēks strādā mājās un tomēr saslimst ar to covid 19 vai viņam pienākas apmaksāata slimības lapa. Jo pilnīgi ir reāli draudi dzirdēti no pasiem darba devējiem ka paši vainīgi ja saslimst, tad tipa nemaksāšot.! Jo vazājās! vai nav...
Ārkārtas stāvokļa laikā gadījumos, kad diagnosticēts covid19, slimības lapu no pirmās dienas apmaksā valsts... Visiem nepietiek ierēdņu vietas, turklāt, IKP nerodas ne valsts, ne pašvaldības iestādes.. Ssoreiz ideaali var dziivot....savaa saimnieciibaa, mezza vidu, kur visu pats razzo, un pagrabs pilns, lopinni kuutii utt
Tikai iebraucamais celllss jaapparrok....veel labu gabalu pirms taa mezza.
Sev un tikai sev vajag strādāt. Kas tā tagad par tādu modi, ka obligāti vajag kādam svešam tēvocim naudu pelnīt? Lai tak strādā pats! Ar Covid var saslimt jebkurš - inkubācijas periods var būt 14 dienas un arī ilgāks, neviens nevar garantēt, ka nebija inficējies jau pirms uzsāka darbu mājās, bez tam pat dzīvojot lauku viensētā ir kontakts ar ārpasauli un no turienes piegādātām lietām. ··· Darbs mājās: Darbs mājās. Kādi likumi? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Negatīva. Sākumā varbūt arī liekas ohoho, nav no rīta jāceļas, nu tik būs. Pēc neilga laiciņa rīta kafijošana pie TV ievelkas... atklāj, ka jau pusi dienas staigā pidžammā, matus mazgāt nav jēgas, tāpat neviens neredzēs... kā arī vienmēr atrodas, ko mājās varētu padarīt, izmazgāt, aiziet uz veikalu, paskatīties filmu, ziņas palasīt, izvest suni, uztaisīt ēst... ja nedzīvo viens, tad ik pa laikam ieskries kāds apskatīties ko dari un pateiks, kas vēl būtu jāizdara mājās... sākt trūkt darbam noderīgas un dvēseli iedvesmojošas komunikācijas, aizmirsti runāt... darbā nav izaugsmes... tas, ka ik pa laikam mamma uztraucās vai paēdi, vai bērns bļauj un trako, vai vīrs auro, ka nevar zeķes atrast, tas neskaitās pie iedvesmojošas komunikācijas... vakari ievelkas pie darba, jo nav jāpaspēj uz pēdējo transportu... un tā viss sažļurgājas vienā košļenē.. un arī naudu, nedomājiet, ka kāds maksās vairāk tikai tāpēc, ka strādājiet mājās, man sanāca, ka mazāk.

Turklāt, ja iesiet pats sev priekšnieks, tad plus visam ir jāmeklē klienti. Bet klienti parasti nāk pa "čupiņām", laikam atkarībā no kādiem bioritmiem vai zvaigznēm, vienu mēnesi - neviens, pēc tam 1 nedēļā visi, un atkal slikti, jo nevari visus pieņemt, līdz ar to sanāk, ka reāli strādā uz pusslodzi, bet otru pusi streso, kav darba.

Tad vēl atceramies par nodokļu nomaksu! Jānodarbojas vēl ar grāmatvedību un jāpiestaigā uz VID, un tā kā viss ir izdarīts, lai godīgi nevarētu nomaksāt nodokļus, nesamērīgi daudz laika ir jāpatērē ienākumu slēpšanai.

Tad vēl tehniskās problēmas. Darbā vienmēr būs kāds sisadmins, kas atrisinās tās, vai vsimaz būs uz ko nogrūst vainu un varēsi mierīgi doties mājās, kamēr tehnika netiek slabota. Vai saspringtā brīdī pieaicināt kolēģi palīgos. Tavās mājās tas nenotiks. Tev pašam būs jāsauc meistars, jāmaksā nauda, bet meistaram Tu neesi nekāds priekšnieks, viņš atnāks tad, kad būs laiks, mēģinās piečakarēt, un tu būsi tas, kas stresos, ka dar
Tas bija jautājums, piedāvājums vai vēl kas...? Ja tomēr par pieredzi, tad sāc ar savējo:) Laba!!! Tas i lab nau laaaab,tad jastajs kaadaa IG un vislaik jadricelee OHO,citaaaaad no garlaicib nomiriiiis.Pat neskatot uz to,ka naud bus kaa spaalj. ··· Darbs mājās: Darbs no mājām, kāda pieredze ? lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu