Darbs bankā

Darbs bankā - jautājumi un diskusijas

Kā saprast izteicienu? (10)
Ja gribi daudz naudas, ej strādā bankā? Šeit cilvēki nāk strādāt?
Ar strādāšanu vien pie lielas naudas netiksi. Nāksies nozagt,izkrāpt,vai kā savādāk atņemt to citiem. Bankas un citi augļotāji rada neeksistējošu naudu izsniedzot kredītus uz procentiem. Tieši šiem procentiem dabā nepastāv segums. To strādniekam nāksies radīt. Un tā neskaitāmas reizes pa riņķi,kamēr bankām pieder visa pasaule,bet strādnieki un pat veselas valstis ir milzīgas summas parādā. nu, neko dižu jau tie klerki nepelna. ja karjera attīstas, tad cita lieta, bet tā jau ir visur. zemākajā līgā nevienam neko lielu nemaksā. Hbbs. Tad nosauc kaut vienu tādu veidu,kurš nekaitējot pārējai sabiedrībai un neesot pretrunā ar paša sirdsapziņu,ļauj tikt pie lielas naudas! Ja vien cilvēks nav apveltīts ar kādu izcilu talantu,ar kuru var dot reālu labumu lielām ļaužu masām. Dzīves baudīšanai ne pavisam nav vajadzīga liela nauda. Tieši otrādi,tas ir smags pārbaudījums un liela atbildība,kas tikai retajam ir pa spēkam. AivarsN, vēl viens ar sajātu prātu. Protams, ar darbu pie NAUDAS tikt nevar, ja ar jēdzienu ´´nauda´´ saprot rīku, ar ko baudīt dzīvi.
Taču, ne nu tikai ´´nozagt,izkrāpt,vai kā savādāk atņemt to citiem´´, kā tu tur īdi, var nopelnīt naudu. Ir pietiekami daudz normālu veidu, kā nopelnīt. Bet tava līmeņa sapratne to neļauj izprast. Attīsties.
No teiciena izrauts viens vārds... ej strādā bankā! Redzēsi! ··· Darbs bankā: Kā saprast izteicienu? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu