Darba tiesības

darba tiesības foto attēls

Darba tiesības - jautājumi un diskusijas

Kādus pierādijumus vākt lai iesūdzētu uzņēmumu tiesā? (30)
Vēlos iesūdzēt tiesā uzņēmumu kurā strādāju. Šo uzņēmumu vada juriste līdz ar to pārzina likumus kā savu kabatu, bet viņa maksā algu skaidrā un liek parakstīt kkadu aizdomīgu papīru par to ka izmaksājusi un tikai vienā ekseplārā, kā arī...
Ja nepatīk kā par to šo darbu maksā, tad sen jau vajadzēja iet citur (laimi) meklēt! Kas Tevi tur tur?
Un uz ko ceri pēc tiesu darbiem??? Labu attieksmi pret Tevi no šī uzņēmuma???
Padomā.....!
Taisi savu uzņēmumu, ja uzskati, ka tavu laiku iznieko un varēsi vadīt pēc visiem likumiem vadoties, tikai nez cik ilgi. Neviens nespiež tur strādāt un nebūs jāpaliek par zemisku okšķeri. Esmu pārsteigta, cik daudzi tomēr atbalsta darba devējus-afēristus. Jūs arī tādā veidā izmantojat savus darbiniekus? Jums nebūs Dieva priekšā jāatbild, kad viņiem jūsu vainas dēļ vecumdienās nebūs pensija? Nemaksāt tam, kurš vairo tavu bagātību ir ciniski.
Uusins saka pareizi-uz darba inspekciju, tur zinās, ko tālāk darīt.
2016-04-08 23:29
nu tad turpini vien saņemt aploksnītēs. Aiziesi pensijā, varēsi likt zobus uz plauktiņā, kamēr darba devējs zvilnēs Kanāriju salu pludmalēs un dzīvos miljonus vērtās savrupmājās un braukās dārgos autiņos, kuri nopirkti par Tev un citiem nesamaksāto.
vai tas, kas notiek, ir pretrunā ar to, kas tika noslēgts darba līgumā, kad stājies darbā? par to var/vajag apjautāties personāla daļā/priekšniecei.. ja reakcija agresīva/nekas nemainās, tad var sūdzēties Darba inspekcijā un VIDā.. tur droši vien ir arī kaut kādas anonīmās iesniegumu formas. taču jārēķinās, ka atmosfēra darbā pēc tam neuzlabosies, tādēļ pēdējais laiks meklēt citu darba vietu. ··· Darba tiesības: Kādus pierādijumus vākt lai... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Gaisa piesārņojums darba vietā (birojā) (2)
Darba vietā-birojā konstatēti kaitīgi gaisa un papildus ķīmiski piesārņojumi-(ir ofic. pārbaudes akts) Kur varam griesties pēc palīdzības lai varētu cīnīties par savām tiesībām?
Darba inspekcijā...VDI Griezties jau protams var, bet tas ir risks zaudēt darba vietu noteikti. Personīga pieredze, diemžēl rūgta. ··· Darba tiesības: Gaisa piesārņojums darba vietā... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Darbinieku tiesības (12)
Pēdējā laikā,netā,sāk parādīties dažādas aptaujas par to,kā darba devējs izturas pret saviem padotajiem un kā tiek ievērota darba likumdošana. Varbūt ir parādījusies kāda organizācija,kas reāli cenšas cilvēkiem palīdzēt,nevis tukši...
Darbojas visi likumi tik tālu, cik kāds uz to ievērošanu uzstāj.
Problēma ir mīksmiešos darbiniekos, kuri atļauj darba devējam sev kāpt uz galvas.
darbinieku tiesības ir godprātīgi attiekties pret savu darbu, bet cik ir ar šādu nostāju pašvaldību iestādēs? Starp citu, godprātīgi darbinieki arī ir mazākumā, līdzīgi kā darba devēji, tādēļ grūti atrodami. Ja satiekas, turas kopā ilgi. Bez kašķiem utt.
Starp citu, pašreizējā likumdošana tieši darba devēju nostāda neveiklā lomā. Jātic darbiniekam uz vārda un tam ir kaudze ar tiesībām. :-)
Ja kas nepatīk ej no turienes prom un dibini savu uzņēmumu un nosaki tajā savu kārtību !!!
p/s. Vai zini daudz darba ņemēju, kuri pēc kasīšanās ar darba devēju vēl ilgi strādā VIŅA uzņēmumā , es te nerunāju par Valsts iestādēm.
Teorētiski ikviena arodbiedrība aizstāv sava biedra tiesības. Praktiski zinu, ka to dara Latvijas sabiedrisko pakalpojumu un transporta darbinieku arodbiedrība jeb LAKRS. ··· Darba tiesības: Darbinieku tiesības lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu