Darba stāžs

Darba stāžs - jautājumi un diskusijas

Darba stāžs (16)
Kur var dabūt datus par nostrādāto gadu skaitu.
VSAA vai portālā latvija.lv. VSAA un e-latvijā iedos datus, par kuriem ir darba grāmatiņa vai mūsdienas nodokļu grāmata. Ja ir kur strādāts padomju laikā bez ieraksta darba grāmatiņa, tad stipri šaubos, ka minētās iestādes ko iedos. Man nebija ievadīti dati līdz 1996. gadam. Aizbraucu ar veco darba grāmatiņu un tagad viss kārtība. Pensiju gan tādu mazu saskaitīja, bet tā nu ar tām nabaga māsiņām ir, ja strādā cilvēkmīlestības labā. Kāda alga tāda pensija. Latvija.lv e-pakalpojumi VSAA izziņa; vecā labā darba grāmatiņa; izziņas no arhīva (maksas ). Elektroniskās darba grāmatiņās datus var dabūt vid.gov.lv mājas lapā, ielogojoties EDS. ··· Darba stāžs: Darba stāžs lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Darba stāžs, ja nav darba grāmatiņas (6)
Kā es varētu uzzināt, ja man uz rokas nav darba grāmatiņa cik ilgi esmu strādājusi visās darba vietās?
Portālā Latvija.lv veiktās soc.iemaksas var uzzināt tikai no 01.01.1996.
Līdz 1996.g. tiek ņemti vērā ieraksti no darba grāmatiņas. Ja pazaudēta vai bijusi, tad jādodas pēc informācijas uz arhīvu Ata ielā.
Pieslēdzoties www.vid.gov.lv EDS sistēmai pārskatu sadaļā nodarbinātības periodi. VSAA izsniedz izziņu par darba stāžu. Ja Tu tiešām runā par darba grāmatiņu, nevis nodokļu grāmatiņu- jā VSAA dati būs, ja pēc 1996.gafa esi nesusu viņiem darba grāmatiņu. Elektroniski dati tikai pēc 1996.gafa tika uzskaitīti. Informāciju par savām oficiālajām darba vietām, samaksātajiem nodokļiem utt var uzzināt arī caur portālu latvija.lv ··· Darba stāžs: Darba stāžs, ja nav darba ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Izziņa par darba stāžu. (20)
Jūs te tādi gudri un pieredzējuši, varbūt kāds zinās atbildi uz jautājumu. Vai ir iespējams dabūt izziņu par darba stāžu LV. Kopējo, ne no 1996. gada kā man piedāvā VSAA. Vācieši parasti mīl sūtīt vēstules un mani ...
Pasargi Dievs no da jeb kaada Valsts kantora apmekleeshanas...visiem taadas sejas un attieksme,it kaa no savas kabatas man algu maksaatu. Diemžēl VSAA nav datu par darba stāžu līdz 1998. gadam! Piemēram, man, vēloties bezdarbnieka pabalstu, bija jākopē darba grāmatiņas ierakstus līdz tam 1998.gadam! Vispār jau pensijai viņi arī prasa darba grāmatiņas ierakstus vai arhīva izziņas no mācību iestādēm, ka esi mācījusies 3-4 gadus kaut kad 1975.-1990. gadiem! Katrā ziņā labāk ir pakonsultēties VSAA Starptautisko pakalpojumu nodaļā, izstāstot situāciju, jo gadījumos, kad runa ir par darba stāžu vairākās ES valstīs, ir dažādības. Pensijas un pabalstus katra valsts piešķir un rēķina pēc saviem likumiem. VSAA nav nekāds tulkošanas birojs Naivi domaju ka ta iestade , kuru uztur par nodokliem, ir domata lai palidzetu cilvekiem. Izskatas ka nav ta.
Viniem bija japrasa, lai atnes darba gramatinu, japiepluso darba gadi kad speka bija nodoklu gramatina un sadu izzinu jaizsniedz. Ja ne citadi, tad par samaksu.
Bet kur nu pie mums ko tadu, nebus meitenem laika kafijot.
··· Darba stāžs: Izziņa par darba stāžu. lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu