Celmu iznīcināšana

Celmu iznīcināšana - jautājumi un diskusijas

Celmu frēzēšana? (6)
Kādam ir pieredze šajos pasākumos?
Ja to nav daudz,varbūt labāk pieglabāt Līgo nakts un tamlīdzīgu pasākumu ugunskuram. Kādreiz,kad bija jāapgūst jaunas zemes platības,celmus kopā ar zemi sašķūrēja lielā kaudzē,lai tur pamazām satrūd. Pēc tam šo melnzemes kalnu izklīdina uz lauka. Frēzēšanai vajadzīga speciāla,dārga tehnika. Ir...savā laikā ir dūšīgi pastrādāts ar celmu frēzi. http://www.mintraktex.lv/ iesaku noire T-130 buldozeru ar celmu raveju !!!! ··· Celmu iznīcināšana: Celmu frēzēšana? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kļavas celmu iznīcināšana (5)
nopirku zemes gabalinu.saaugusas nelielas klavas,apzageeju,bet zem saknem elektro kabelis kaiminiem.Ar traktoru izraut riskanti,ko dariit?
Ja kabelis ir zemes topogrāfijā redzams, un reģistrēts kā apgrūtinājums, tad nekā - uzmanīgi, ar lāpstu, un saknes ar motorzāģi.
Ja tā ir pašdarbība, tad būtu loģiski, pirms tam cilvēcīgi pabrīdinot kaimiņus, sarunāt, lai pārliek citur. Ja nesanāk, tad - kabeli atgriezt, izlietot traktoru tam paredzētajam nolūkam, pēc tam atkal savienot. Vēlams, uz kaimiņa rēķina, jo šitādas pašdarbības nav akceptējamas. Diemžēl diezgan izplatīta būšana Latvijā.
Kaimiņiem vispār paveicies ar šitik tolerantu cilvēku. Zinu daudzus gadījumus, kad šādus nelegālos kabeļus vnk nahrenizē un viss.
Ņem lāpstu. mazliet atroc to celmu un apcērt ar cirvi saknes un izrauj, nolīdzini. Tiesa vieglāk būtu ja būtu atstājis pāris metru sprunguli, būtu aiz kā palocīt laužot ārā. Tiesa rēķinies ka kļava kā koks pēc būtības ir nezāle, atvases augs arī no saknēm. Būs vien regulāri jāpļaiuj zāliens. Bet ja tie koki bij nelieli, un kabelis dziļi (jābūt na seklāk kā 70 cm) var arī ar traktoru raut ārā. vienigais ja ta ir tava zeme tam kabelim tur nevajadzeja but vari jau ar traktoru meginat tikai lenam bez asam kustibam kabelis jau padodas,tikai vai kapara vai aluminija un ja paraus ar nekas dragisks pasauc elektriki lai savieno... Nozāģētos celmus jāapstrādā ar Raundapu. ...Tā kā Sentēvu, Laikos ,Atrok,Atvērt,kad Atcirsts,Arrrā ,jā kļavai augsts sakņu kakls,ir ko nocīnīties ··· Celmu iznīcināšana: Kļavas celmu iznīcināšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu