Biznesa plāns

Biznesa plāns - jautājumi un diskusijas

Kādu darbnicu veidot? (11)
Kādu darbnicu veidot? Vai brīvā apmeklējuma darbnicu, kur katris cilvēks var iztaisīt, sev vajadzīgās lietas, tikai pašam būs jasagādā materiāli un instrumenti. Vai pašam visu taisīt un nest tirgā tirgot, ja svētku diena ...
pie reizes izkalkulē cenas nozāģētiem pirkstiem, izbakstītām acīm un sadedzinātām drēbēm Sataisi,izkalkulē biznesa plānu abiem variantiem un pats pieņem lēmumu,kurš variants ir pieņemamāks
Tikai neaizmirsti visas izmaksas iekļaut- maksu par tirgus vietu,dalības maksu gadatirgos,ceļu līdz tiem,ieskaitot.
Mjā, tantām humora izjūta izcila...

Taisi darbnīcu, kurā vari taisīt to, ko pēc tam tirgot, bet ar iespēju tur ielaist arī citus gribētājus.
Par biznesa plānu diez vai,jo lai kaut ko izgatavotu,ir jābūt zināmām iemaņām. Tad jau gleznas arī katrs sev uzgleznotu pats,nevis atstātu to mākslinieku ziņā. Taču es savā galdniecībā atļauju ne tikai saviem dēliem,bet arī viņu draugiem izmēģināt roku. Tas rada interesi un dažreiz sanāk kas tīri labs. Kā gan citādi lai rastos interese par profesijas izvēli,ja nav ne jausmas par tā darba specifiku un savām dotībām? Par citu tēmu:
Ir tirgus - tirgot tirgū
Un ir cirks - skatīties cirkā
Lūūūūdzu atcerieties!!!!!!!!!!!!!
··· Biznesa plāns: Kādu darbnicu veidot? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Savs bizness vai strādāt cita labā ? (30)
Kuram būt ir izdevīgāk (ideālā variantā),uzņēmējam vai strādniekam ? Strādniekam nav daudz jādomā - tikai izpildi savu darbu un saņem piedienīgu algu. Uzņēmējam ........nezinu ..........tāpēc jautāju ? Kā veidojas ...
Visizdevīgāk būt par ierēdni, algu maksā tikai par to, ka uz darbu aizej un imitē strādāšanu. Uzņēmējam būt ir ļoti grūti.....rokas sāk arvien biežāk nolaisties... Katram savs. Ir cilvēki ar uzņēmēja talantu un ir bez.
Cik te nav lasīts-gribu savu biznesu, bet nav ne jausmas ar ko sākt. Nu johaidī, ko tads vispār spēj, ja pat šo pats nevar noskaidrot.
Uzņēmēja ienākumi veidojas no tā, cik ātri un veiksmīgi vari savu preci pārdot klientiem mīnus algas, izmaksas u.t.t. Bet labāk pavaicā, cik uzņēmējam no sastrādātā jānomaksā nodokļos... Mūsu valsts galīgi nav domāta mazajam biznesam.
Labāk ej kādā partijā un tiec siltā vietiņā, ja gribi ko nopelnīt. Godīgu darbu dara tikai tie, kas neko citu nemāk.
Lai rastos ienākumi ļoti daudz jāstrādā. Ļoti daudz. Es pirmos 8 gadus nostrādāju bez atvaļinājuma. Domā pats. Vari būt kaut profesors,ja nebūs cilvēku-nebūs arī klientu....un tie nolādētie valdības mēsli dara visu,lai cilvēkiem būtu sliktāk..... ··· Biznesa plāns: Savs bizness vai strādāt cita ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Vai ar kokapstradi var nopelnit? (13)
Sveiki ar comu dzivojam arzemes, nu dzive jau laba sheit, bet nav velesanas sheit palikt uz dzivi, domajam nopirkt 580m2 pusapalo angara konstrukciju un vert valla savu firmu LV lai varetu dzivot un pelnit sava zeme iemanjas biznesa ir, ...
Cafe_Noir: tu ko pīpē ... zagšana ir valsts maizē esošo nodarbe.:) Interesanati ko var zagt cilvēks, kas darbojas pats savā īpašumā? Janu vienīgi kādu nodokli valsts darbā strādājošo uzturēšanai nenomaksāt. zagt proti? pvn shēmas veidot māki? ierēdniecībā "gali" ir? tad vari mēģināt ... Cik nu zini no radinieku biznesa šinī jomā ar malku un vienkārši zāģmateriāliem neko nenopelnīsi. Bet kā jau minēja AivarsM, ja ražosi logu durvis utt - tur iespējas ir gana plašas. Tai skaitā tirgot ārpus LV. LV jau nav nekāda tirgus ~ 2 miljoni iedzīvotāju no kuriem strādā (tātad ir pelnoši pircēji) ~ 1/4 t.i. ~500 000. Meklē partnerus... bet ārpus LV. Tad tā būs rentabla lieta. Uzmet sākumā uz papīra sākuma izmaksas, tad tekošās izmaksas (katrai ierēķini 20% rezervi) tad sapratīsi vai varat pacelt to visu.
P.S. Par labu peļņu varat nesapņot LV ;)
Nebuss..nav vairs tie laiki. ··· Biznesa plāns: Vai ar kokapstradi var nopelnit? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Par ko rakstīt biznesa plānu? (16)
Man ir jautājums-par ko varētu rakstīt biznesa plānu?
Par kafejnīcas atvēršanu, kluba. Gremdējos tālās un saulainās atmiņās par gaļu. par štrausu audzināšanu :) Par fotodarbnīcu, veļas mazgātuvi, viesu namu, aerobikas klubu. Es personīgi "atvēru" fotodarbnīcu... :) ja akuraat izcelties gribi, sastaadi valsts budzeta atveseljoshanas plaanu. ja vien aprakstaa nav mineets ``pelnju nesosha uznjeemuma`` biznesplaanc, vari to taisiit arii B/O, P/U NVO un taa taaljaak. par apbedīšanas pakalpojumiem - tie vienmēr būs nepieciešami, neatkarīgi no finansiālās situācijas valstī un katra maciņā. ··· Biznesa plāns: Par ko rakstīt biznesa plānu? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu