Biznesa plāns

biznesa plāns foto attēls

Biznesa plāns - jautājumi un diskusijas

Savs bizness vai strādāt cita labā ? (30)
Kuram būt ir izdevīgāk (ideālā variantā),uzņēmējam vai strādniekam ? Strādniekam nav daudz jādomā - tikai izpildi savu darbu un saņem piedienīgu algu. Uzņēmējam ........nezinu ..........tāpēc jautāju ? Kā veidojas uzņēmēja (īpašnieka)...
Visizdevīgāk būt par ierēdni, algu maksā tikai par to, ka uz darbu aizej un imitē strādāšanu. Uzņēmējam būt ir ļoti grūti.....rokas sāk arvien biežāk nolaisties... Katram savs. Ir cilvēki ar uzņēmēja talantu un ir bez.
Cik te nav lasīts-gribu savu biznesu, bet nav ne jausmas ar ko sākt. Nu johaidī, ko tads vispār spēj, ja pat šo pats nevar noskaidrot.
Uzņēmēja ienākumi veidojas no tā, cik ātri un veiksmīgi vari savu preci pārdot klientiem mīnus algas, izmaksas u.t.t. Bet labāk pavaicā, cik uzņēmējam no sastrādātā jānomaksā nodokļos... Mūsu valsts galīgi nav domāta mazajam biznesam.
Labāk ej kādā partijā un tiec siltā vietiņā, ja gribi ko nopelnīt. Godīgu darbu dara tikai tie, kas neko citu nemāk.
Lai rastos ienākumi ļoti daudz jāstrādā. Ļoti daudz. Es pirmos 8 gadus nostrādāju bez atvaļinājuma. Domā pats. Vari būt kaut profesors,ja nebūs cilvēku-nebūs arī klientu....un tie nolādētie valdības mēsli dara visu,lai cilvēkiem būtu sliktāk..... ··· Biznesa plāns: Savs bizness vai strādāt cita... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Vai ar kokapstradi var nopelnit? (13)
Sveiki ar comu dzivojam arzemes, nu dzive jau laba sheit, bet nav velesanas sheit palikt uz dzivi, domajam nopirkt 580m2 pusapalo angara konstrukciju un vert valla savu firmu LV lai varetu dzivot un pelnit sava zeme iemanjas biznesa ir,...
Cafe_Noir: tu ko pīpē ... zagšana ir valsts maizē esošo nodarbe.:) Interesanati ko var zagt cilvēks, kas darbojas pats savā īpašumā? Janu vienīgi kādu nodokli valsts darbā strādājošo uzturēšanai nenomaksāt. zagt proti? pvn shēmas veidot māki? ierēdniecībā "gali" ir? tad vari mēģināt ... Cik nu zini no radinieku biznesa šinī jomā ar malku un vienkārši zāģmateriāliem neko nenopelnīsi. Bet kā jau minēja AivarsM, ja ražosi logu durvis utt - tur iespējas ir gana plašas. Tai skaitā tirgot ārpus LV. LV jau nav nekāda tirgus ~ 2 miljoni iedzīvotāju no kuriem strādā (tātad ir pelnoši pircēji) ~ 1/4 t.i. ~500 000. Meklē partnerus... bet ārpus LV. Tad tā būs rentabla lieta. Uzmet sākumā uz papīra sākuma izmaksas, tad tekošās izmaksas (katrai ierēķini 20% rezervi) tad sapratīsi vai varat pacelt to visu.
P.S. Par labu peļņu varat nesapņot LV ;)
Nebuss..nav vairs tie laiki. ··· Biznesa plāns: Vai ar kokapstradi var nopelnit? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Par ko rakstīt biznesa plānu? (16)
Man ir jautājums-par ko varētu rakstīt biznesa plānu?
Par kafejnīcas atvēršanu, kluba. Gremdējos tālās un saulainās atmiņās par gaļu. par štrausu audzināšanu :) Par fotodarbnīcu, veļas mazgātuvi, viesu namu, aerobikas klubu. Es personīgi "atvēru" fotodarbnīcu... :) ja akuraat izcelties gribi, sastaadi valsts budzeta atveseljoshanas plaanu. ja vien aprakstaa nav mineets ``pelnju nesosha uznjeemuma`` biznesplaanc, vari to taisiit arii B/O, P/U NVO un taa taaljaak. par apbedīšanas pakalpojumiem - tie vienmēr būs nepieciešami, neatkarīgi no finansiālās situācijas valstī un katra maciņā. ··· Biznesa plāns: Par ko rakstīt biznesa plānu? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu