Kāda ir Jūsu sapņu profesija ?

Kāda ir Jūsu sapņu profesija ?Par ko Jūs gribētu kļūt - profesija? Vai esat to realizējis ?

CoCoSan  7 3 Nu mljee, ap 40esmit jau vairs nav jāsapņo, bet jādara savs sapņu darbs.

Lobo    2 Testēt superauto. Nekādu izredžu, protams.

janisb  1 1 Par ko gribēju, par to arī kļuvu :D
Pateiesībā ir daudz profesiju kurās varētu un patiktu strādāt, bet izvēlējos ienesīgāko no tām.

Dzhonis    1 Par ķirurgu!🤙

Eneile  2 12 Es nesapņoju par darbu, es sapņoju par atpūtu :D

filmasmultenes    2 Par Video Spelu testetaju. Vai Filmu kritizetaju.

Railija20    5 Gribētu strādāt radio, es cilvēkus neredzu, bet viņi mani dzird. Šī ideja pat nav mēģināta līdz šim realizēt))
Līdz šim savā dzīvē esmu ieguvusi tikai un vienīgi pozitīvu pieredzi, bet lai teiktu, kas ir mans sapņu darbs/profesija - nezinu :D šobrīd ir ļooti OK, bet ko es teikšu pēc gadiem 5, 10 u.t.t , tas būs jau cits stāsts. Man nav ne reizi dzīvē bijis pamata mērķis konkrēta profesija kaut kādu īpašu iemeslu dēļ. Svarīgi kā es jūtos profesijā, kā varu izpausties, realizēties, attīstīties un protams sniegt pienesumu sabiedrībā. Aaa...es labprāt gribētu būt Runas pedagogs 😀, man patīk dot to, kas man padodas, pamatā - iedrošināt citus noticēt sev u.tml. Redzēt "PILNU LAUKU", kā tevi dzird un uztver citi u.tml. Katram ir savi plusi, saskati tos un izcel, bet nedzenies pēc atzinības, vienkārši dari to, kas patīk un izdodas. Kaut kā tā. :) Varētu perfekti labot gramatikas un stila kļūdas, bet vai tas būtu mans sapņu darbs...nē...))) es apstāšos pie tā, ka dažas reizes dzīvē drīkst mainīt ´sapņu profesiju" ))) galvenais - nelīst tur, kas akurāt riebjas vai nepadodas 😁 bērnībā gribēju kļūt par Sporta deju treneri! Savu dzīvi tomēr ar profesionālo sportu nesaistīju. Nākamā sapņu profesija bērnības sarakstā bija Vācu valodas tulks - arī iespēja DAUDZ RUNĀT 😂
Gribēju pateikt tikai, ka "sapņu profesijas" dažādos dzīves posmos mainās. Jaunībā jurists, vecumā Kultūras nama direktors u.tml., nepievēršu tam īpašu nozīmi, galvenais, lai cilvēks ir īstajā vietā - īstajā laikā!

Railija20    3 Profesija - Karjeras konsultants ir vēlviena sfēra, kuru labprāt savā dzīvē vēl apgūtu. Iedomājos kā es varētu ieguldīt savu artavu, lai cilvēks neaiziet profesijā, kas pa acīm spiežas laukā KA NEDER!!!, tikai ne to....nelaimīgs pats un daudzi citi apkārtējie... ))

Bruuklene    4 Man patīk savs darbs, bet riebjas tā birokrātija, kas saistīta ar to. Nu jau kādu laiku domāju par darba maiņu, un esmu iedomājusies, ka labprāt kļūtu par gidi :)

elsa    4 Bērnībā sapņoju kļūt par arheologu. Pēc tam sapņot beidzu, jo sāku strādāt. Patīk savs darbs, jo tādu adrenalīnu citur nesaķersi, nepatīk apmaksa.

Shalom    2 astronauts..

Chocolate  1 2 Vèlèjos tirgot villas okeāna krastā. Bràlèns smèjàs, teica: labāk būtu vèlèjusies dzīvot tàdà.....tà nu es joprojām tirgoju...

Chris1986  9 2 Bērnībā gribēju kļūt par pasaules valdnieku un trāzt visas sievietes, kuras iepatīkas

berta30    11 Chris1986 - drāzējs nav profesija :D

Elfrida    3 Jaunībā bija fantāzija jaunībā kļūt par tēRpu dizaineri. Nodomu atmetu un tomēr... Un tomēr, dizaina ideja palika un tikai pēc laika, soli pa solim, pamazām realizējas ideja, saistīta ar teLpu dizainu.

mairita1971    2 Ļoti gribēju būt bērnu dārza audzinātāja.Tagad,kad gadiņi pavairāk,saprotu,ka pie trīsdesmit kāpēcīšiem nomirīšu.

Feja939    1 Mana sapņu profesija ir piepildīta un pārpārēm, tikai uz priekšu!
:)

Paula6    3 Tā kā tūlīt pēc vidusskolas un buntošanās augstskolā neparedzētu apstākļu dēļ sāku strādāt visienīstakājā sfērā, matemātikā (likteņa ironija), bet ļoti drīz nonācu tur, kur vēlējos. Pēc augstskolas beigšanas varēju veidot karjeru un pilnveidoties un tagad mans hobijs ir arī mans darbs

Sigvarts60    6 Jaunībā sapņoju par visu ko un mēģinājumu ir bijis daudz, bet DZĪVE nolika īstajā vietā - mežā, un esmu pārlaimīgs, jo tā ir mana īstā vieta.

Julianna    4 Vetarste*

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu