Darba efektivitāte.

Kādas Jūsu darba kolektīvā izmaiņas pēc pēdējo gadu notikumiem ?

Valda62    3 Nekādas,jo strādāju sev! 2022-05-06 11:45

Kasspars_B  1 5 Vienmēr , kad ir finansiālā nestabilitāte valstī , vai tās draudi. Gudri cilvēki pietur naudu.
Kas precīzi attēlo pārdošanas rezultātus.
2022-05-06 11:59

Eneile      Jēgpilnas. 2022-05-06 13:15

TikaiTu    3 Nekādas. Kolēģi , kādi bija tādi palika-super jauki,darbs stabils,algas ceļ katru gadu un ikmēneša prēmijas arī maksā. 2022-05-06 17:12

Lucky    2 Virsraksts ar jautājumu īsti neiet kopā ..., ja vien neesi darba devējs. 2022-05-06 18:01

avenekazene    2 Visi kolektivaa ir vienpratibaa, tikai skumji redzet vienu, kas propogandu saklausijies gadiem, reali juk prataa......dzirdeju, ka vins teica,man paliek bail pasam no sevis! 2022-05-06 20:34

DanaL  1 3 Es, pateicoties pēdējo gadu notikumiem, atradu samērā labu darbu Latvijā. 2022-05-06 20:36

kosrem      Guļu 24 stundas. Priekšnieks arī laikam guļ! Jau kuro gadu nav redzēts. 2022-05-06 21:16

Epifanija      Šis jautājums būtu jāiesniedz saeimā! 2022-05-06 21:18

Lobo  1 3 Uzlikām metamo visiem ierobežojomiem. Pat paši ohujeļi, cik viegli viss nogāja. Iespējams tāpēc, ka Rēzekne, kur īsti tā nepakļāvās valdības idiotisiem. 2022-05-06 22:42

daris    3 Darba efektivitāte ir tad ja darbu reāli var padarīt 4 stundās , bet oficiāli atskaitēs ir strādāts 8 stundas un samaksāts tiek arī par 8-oņām . Citiem vārdiem padari darbu ātrāk un dari savas privātās lietas . Bet tā jau nenotiek = darba devēji vēlas izspiest pēdējo sulu no darba ņēmējiem . un vēl vairāk kā 8 stundas liek strādāt . 2022-05-06 23:21

av2    2 3x vairaak darba, jo cilveeki ir palikussi slinki, pieradussi pie pabalstiem utt. 2022-05-07 05:35

Ljekainiitis  3   Pirms pēdējo gadu notikumiem neviens īsti i nedomāja, cik DAUDZ var padarīt nemaz fiziski darba vietā neatrodoties.
Elektroniskā dokumentu apstrāde milzu lēcienus veikusi !
2022-05-07 10:29

DanaL  2   Manuprāt, mūs gaida nopietns apvērsums nodarbinātības un izglītības sistēmā vispār.
Palielināsies attālinātā darba un izglitības iespējas, līdz ar to samazināsies vajadzība pēc daudziem/ lieliem birojiem un izglītības iestādēm, samazināsies vajadzība doties uz darbu ar transportu, līdz ar to arī pasaule kļūs mazliet tīrāka un svaigāka.
Diemžēl nāks klāt arī daudzi mīnusi.
2022-05-07 11:39

fargo  1 9 nekad neaizmirsīšu, kā 50+ kolektīva 90% darba spēj padarīt 2 - 3 čaļi, kamēr pārējais "kadru sastāvs" apspriež netā redzētās blūzītes, dzer kafiju, vai klačo par citiem.
visus tos cilvēkus varētu vnk atlaist un nekas sliktāk nepaliktu. pašam uzņēmumam. man tas joprojām ir noslēpums, kā cilvēki tiek darbā pieņemti un turēti.

man bija draudzene, kaut kadā rīgas pašvaldība, diezgan augstā amatā. ierēdne. zini, ko viņa darīja, kad es vienreiz atnācu viņu paņemt uz randu ātrāk, pirms darbs beidzas.
es citēju "kārtoju plauktus". plauktos ir alfabēta kārtība saliktas mapes, mapēs ir "lietas".
kad es atnācu pēc kādas nedēļas, viņa bija pie alfabēta vidus. viņa joprojām, citēju, "kārtoja mapes".

vnk iedomājies, cik tur ārā ir personāžu, kas sit gurķi tādā manierē!

manā uztverē, darbs ir kādas problēmas atrisināšana vai kaut kādu vajadzību piepildīšana. kaut vai par pavāru strādājot. kaut kas! kam ir jēga. ir vajadzība salabot to un to, vai ievilkt vadus te. kaut kas derīgs!

iedomājies, cik lemingu sēž pie tielefona, zvana telefongrāmata un mēģina pardot nevienam nevajadzīgus štruntus!

riepu nomainīt, kotleti uzcept... nevaru es saprast šitos virtuālos darbus un kas par to visu maksā.
2022-05-07 12:43

fargo    1 un vēl. mazliet bit a rant...
kas ir šitie cilvēki, kam pazūd lietas? pirmkārt, kā var kaut kas pazust? kaut kādā bermudu trīstūri dzīvo? kā var pazust 15 izmēra uzgriežņatclēga? nu, vot kā? kur tā ir?
cilvēks tehnisks un nav tukšpauris, bet visi vadi ir vienā hrenovā, neizpinamā kamolā kaut kur samesti! sistēmas nekādas. instrumenti, kur pagadas.
ja vajag atrast skrūvīti... tur ir MAISS! maiss ar skrūvītēm, tad viņš viņu izber uz galda un meklē vajadzīgā izmēra skrūvīti.
i mean... viņš IZBER uz galda kādus divus hrenovos kilogramus ar naglām un skrūvītēm un tad čamdas tam visam haosam cauri meklejot vajadzīgo.
un es runāju par mehāniķi. laba, vajadzīga, derīga darba darītāju! what the fuck?
es to nesaprotu. cilvēki, kas labo vai rada lietas, haosu mazina nevis vairo.
ja tu nespej tikt galā ar saviem tūļiem, tavi instrumenti ir bardaka stāvoklī, kādā nahren veidā tu mazini haosu pasaulē? tu to vairo, 10 minūtes grabinoties cauri visām savām grabažām! uz to ir grūti noskatīties!
visam ir jabūt sistēmā, katram štruntam savā plauktā un kastītē. viņam nokrīt bolķis, viņš "aai" un paņem citu un uzmin nokritušajam. that makes me freaking mad.
darba efektivitāte, mda.
2022-05-07 13:00

DanaL  1 1 Darba efektivitātes uzlabošanai arī Latvijā pamazām ievieš 5S sistēmu. Arī uzņēmumā, kurā es strādāju. Efekts acīmredzams.

Ja tu ar pēdējo gadu notikumiem domā tieši šo, tad jā, bardaks, par ko runā fargo, ir samazinājies vismaz uz pusi.
2022-05-07 14:13

zigmars_uk      Esmu mainījis darbus... Vienā lielā kolektīvā īsā laikā nomira 2 cilvēki. Viens nomira no pārstrādāšanās. Sapratu, ka nav man tā jāiespringst uz darbu. Atradu vieglāku darbu, bez stresa utt. Pelnu mazāk, bet toties mana galva ir brīva no raizēm un varu vairāk laika veltīt hobijiem un mācībām. 2022-05-08 11:41

AivarsN    1 Mēģinu iztēloties, bet nekādi nesanāk. Kā attālināti, kaut vai ar 5G varēs ražot pārtiku, apģērbu un citas nepieciešamās lietas, būvēt mājas, veidot frizūras, kaut vai notīrīt ielas? Attālinātie darbi manuprāt lieliski pierādīja, bez kurām profesijām varētu vispār iztikt. Sevišķi jau tagad, draudošās krīzes apstākļos. Ko sistēma grib panākt, radot pilnīgi bezjēdzīgas un labi apmaksātas darba vietas, bet diskreditējot īstā darba darītājus? Vai tikai atbalsta grupas gaidāmajām vēlēšanām? Bet varbūt tā ir visvienkāršāk sagraut ekonomiku un izraisīt badu, pēc Švāba izstrādātā scenārija? 2022-05-09 14:15

Ljekainiitis      "Kā attālināti, kaut vai ar 5G varēs ražot pārtiku, apģērbu un citas nepieciešamās lietas, būvēt mājas, veidot frizūras, kaut vai notīrīt ielas"

Ar nezināšanu nav jālepojas. Visu minēto (ok, frizūru neieveidosi) var veikt automātiski vai attālināti. Ēkas taisa 3D printeri, pārtika, apģērbi - visus var veikt automātiski, ielas tīrīt - vadīt tīrītāju siltumā sēžot ...
Visu cieņu meistariem ar prasmīgām rokām, bet tas laiks, ka tikai tā top vajadzīgas lietas ir pagājis.
2022-05-10 11:00

AivarsN    1 Nē nu protams, visu ko jau var darīt roboti, arī dzīvot cilvēku vietā. Tikai kas par to visu spēs samaksāt? Un kur tad vispār paliks vieta pašiem cilvēkiem? Mehanizācijai un robotizācijai ir jēga vienīgi tad, ja tā padara produkciju lētāku, kvalitatīvāku, aizstāj cilvēku kaitīgos darbus. Taču pēdējā laikā viss notiek tieši pretēji. Enerģētika, preces un pakalpojumi strauji sadārdzinās. Arvien sarežģītāk izmantojams, neizturīgāks, nekvalitatīvāks. Jau tagad cilvēki nespēj samaksāt par komunālajiem. Cik tas viss maksās, ja ielas tīrīs roboti? Cilvēki ir radošas būtnes. Nu negrib viņi staigāt vienādās konveijera drēbēs un dzīvot vienādās mājās. Cik skaista arhitektūra un tērpi bija vēl pirms pāris gadsimtiem un kādās skrandās cilvēki ģērbjas tagad? Mājas vispār primitīvisma un bezgaumības kalngals.Lai daži necilvēki varētu gūt astronomisku peļņu un neierobežotu varu, cilvēki visā pasaulē ne tikai spiesti arvien smagāk strādāt, bet pat tiek mērķtiecīgi iznīcināti, dēļ tā ka pēc dažu debīliķu domām, ir pārāk daudz savairojušies. Mūsu planēta varētu pilnībā nodrošināt vismaz desmit reizes lielāku iedzīvotāju skaitu, ja vien tie pāris procenti neliešu varētu reiz pierīties un speciāli neiznīcinātu resursus un pašu planētu. 2022-05-11 11:27

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu