Dilemma...darbs naudai vai sirdij...

Kada butu Jusu izvele, ja butu jaizvelas fiziski smags darbs ar diezgan labu samaksu, bet nav laika un speka neko arpus darba pasakt, jeb vieglaks, patikams darbs, bet mazak apmaksats, kad laiks un speks daudz, bet atkal neko ipasu nevar atlauties.
Ka atrast to viduscelu?

Chris1986  2 6 Kur tu liksi to naudu? Tā ir tāda maldīga illūzija, ka, ja būs daudz naudas, tad cilvēks būs arī laimīgs. Tas viss no gara nabadzības nāk, kad meklē vieglos risinājumus. Tipa, nopirkšu vnk to laimi par naudu :D Un kapā arī līdzi neko nepajemsi, ne dzīvi pagarināsi par naudu. Tāpēc es tos buržujus vnk nesaprotu - jemas apmēram tā, ka būtu mūžīgi un nebūs drīz vien zemē jāguļas

Eneile  1 8 Īstermiņā var pieciest labāk apmaksātu darbu, lai sasniegtu kaut kādus mērķus, kam nepieciešami finansiāli resursi.
Citādi - darbs, kas patīk, un paralēli uzlabot savas iemaņas, lai varētu dabūt ko labāk apmaksātu, bet kas arī patīk.
Mēs darbā pavadām gandrīz trešdaļu savas dzīves. Tas ir daudz. Es šo laiku gribu izdzīvot iespējami patīkami un interesanti.

Tessa  3 2 kapec nevar but sirdij un naudai?

Tessa  3 5 tici man, arii darbam ar talantu ir sava garozinja.
vieniigi var ieteikt Riigas domi vai Saeimu. vai Ušakova sievas amatu. ka tur bija, 8 gadus Riigas udens padomniece, darba nav redzeta.

riebekle  1 7 Man ir bijis gan viens, gan otrs variants. Tev pašai jāskatās, ko vari atļauties - darīt to, kas patīk, bet saņemt mazāk vai darīt to, kas nes naudu. Bet abos gadījumos ļoti iespējams ir tas, ka tomēr tāpat kaut kam pietrūks. Bagāts esot nevis tas, kuram ir daudz, bet gan tas, kuram pietiek. :)

SpoguliitisTM    2 Paarmainjus abi.

lauvina13  1   Ta nu gan dilemma...vajag vairāk naudiņas rubini,ja ir pietiekoši kaifo no sava darbiņa...

Jurijs55  2 1 SASAlDESU :))))))
pareizi, afftore - nost ar garumzīmēm un tām , kā viņas saucas - mikstinājuma zīmēm ? !!!

Ja par afftoras tēmu - afftore aizmirsa tādu lietu kā tēriņi.

Chris1986  2 2 Es kak raz šodien beidzu lasīt 3. Laines Pērses grāmatu "Ar stopiem apkārt pasaulei". Nu, ceļoja viņi pusotru gadu divatā pa pasauli ar stopiem un telti ar budžetu 5 EUR dienā. Tātad, ja mēnesī nopelni kaut tikai 150 EUR, nākošo vari pavadīt, apceļojot pasauli

av2    3 lai sasniegtu meerkki, nu kaadu lielaaku, var jau arii kaadu laiku parukaat smagaak par konkreetu pikki. Bet, ir viens bet. Kad meerkkis ir sasniegts, ir jaamet miers tai paarstraadaassanai, vai arii, nu tajaa konkreetajaa darbaa, ir jaaiet pa karjeras kaapneem. Tas ir, jaasaak straadaat vieglaak, un pelniit vairaak. Jo, nu vismaz es uzskatu, ka manas briivdienas ir zelta veertiibaa. Ja buutu jaabalso par 4 dienu darba nedeellu, es buutu ar abaam rokaam par. Un ne taapeec, ka slinkums straadaat, bet man ir....tik daudz ko dariit briivdienaas, ka uzspeet savus projektus nevaru.

Vaukskis    1 Es izvēlos otro variantu

derevnja10    2 Interesants jautājums, uz kura nav viennozīmīgas atbildes. Lai kaut ko gūtu, kaut kas ir jāzaudē. Citādi nemēdz būt.

preilene    1 Es izvēlētos vairākus patīkamus darbus.

AivarsN      Kāda jēga vergot,ja nav ne laika,ne spēka darba augļus baudīt? Protams,nav viegli atrast savu nišu šajā trakajā pasaulē. Vispirms jāizvērtē,kāds darbs sniegtu vislielāko gandarījumu, tikai no tiem,kurus reāli vari strādāt. Varbūt vajadzēs sagādāt kādu materiālo bāzi,instrumentus,materiālus. Ja ko neproti, Youtubē tagad var apgūt gandrīz jeb kuru profesiju,pat ātrāk un profesionālāk,kā speciālajās izglītības iestādēs. Ļoti būtiski ir strādāt sev,nevis vairot kapitālu kādam parazītam,saņemot par savu darbu nabaga grašus. Var piemēram radīt, izgatavot skaistas un cilvēkiem noderīgas lietas un bez starpniekiem pārdot. Labas atsauksmes ir brīnišķīgs stimuls, iedvesma strādāt vēl labāk.

ahaa      Cilvēkam ir jānosprauž savs mērķis un uz to arī jāiet,protams jābūt ir lielam gribasspēkam,tad arī viss būs.Ir taču tik daudz iespējas strādāt no mājām,padari savu darbu,saņem naudu.Protams japārzina darbs ko dari.

fargo    1 ja runa ir par kaut ko vairāk, kā šodienas vajadzību nodrošināšanu, uzkrāšanu, plāniem... visas valūtas vienā brīdī birs bezvērtības bezdibenī kā kāršu namiņa daļas. visas tautas ir parādā, neviena valūtai nav nekāda reāla seguma.
starptautisko finansiālo saistibu, nesegtās valūtas apjoms tālu pārsniedz jebkādu uz planētas uzkrāto labklajību vai īpašumu vērtību.
notiks globāls ekonomisks kolapss. launāka vieta, kur dzīvot bus lielpilsētas. bads būs vēl nepieredzēts. tajas milzu pilsetās nebus ne ūdens, ne pārtikas.
augstāka vērtība būs udenim un zemei, kas var dot pārtiku. vietējās komūnas savus īpašumus aizsargas no izsalkušajiem pilsētnieiem ar ieročiem uz barikadem.
kad?
nezinu, vienā bridī. krīzes briest ilgi, kad dambis iet pušu viena vietā, viss notiek ātri.

kādu darbu strādāt?
strādāt tādu, kas tevi nepadara par invalīdu. vienā brīdī jebkādi uzkrājumi, jebkurā valūtā kļūs par vērtību, ekvivalentu materiālam, uz kura tās valdības ir drukājušas. nebūs ne pensiju, ne pabalstu, ne valsts sliminicu. ar eiro un dolāriem iekurinās ugunskurus.

uzplanaledus      Es strādāju abus, gan to kas nepatīk, gan to, kas patīk. Bet tad arī laika nekam citam daudz nepaliek, jāplāno viss.
Taču jūtu, ka drīz no viena būs jāatsakās un nepārprotami no nepatīkamā.
Ja valsts tā nežmiegtu ar nodokļiem, būtu to jau izdarījusi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu