Varbūt kādam noder...

Nekuliet tukšus salmus, varbūt tiem, kuri ir bez darba var noderēt šī saite, kur apgūt papildus profesiju, nevis sēdēt oho un rakstīt visādas muļķības, var pieteikties uz vīrišķīgu profesiju apguvi un šo to dzīvei noderīgu pamācīties.Ļoti smieklīgs līdzfinansējums nepieciešams.
http://www.macibaspieaugusajiem.lv/studies-search?page=21

solvitas  2 7 Paldies, ka Tu iesaki man ar manu augstāko izglītību pārkvalificēties uz lokmetinātāju par nieka 200 eiro. Medmāsas neatradu. Vakar kā reiz padomāju, ka kā medmāsiņa es ātrāk varētu savaldzināt kādu bagātu vācu pensionāru, savādāk apnicis jau par niecīgu samaksu ņemties ar tiem projektiem.

krumuzagis  1 1 Varbūt svētīgi ir pamācīties izdevumu plānošanu, kas ir pakārtota maksimālo vajadzību kopumam vienai dienai.

solvitas    3 Kruumzāģis maximālo vajadzību kopums vienai dienai taču ir bezgalīgs lielums:))) Rēķināt ir vērts tikai minimālo vajadzību kopumu, bet tā jau tad vairs nav dzīve, bet izdzīvošana.

AtisG    3 Man patīk, ka Agate pati ielikusi linku, kurā tikusi līdz 21. lapai jau. Apņēmīgi.

Kā redzam, no muļķību rakstīšanas Oho vēl nav pavisam glābta, bet gan atradīs sev pietiekami vīrišķīgu profesiju :)

AtisG      Es jau nepārmetu. Nenoniecini nu to, ko pati piedāvā. Palieku pie sava - apņēmība laba.

Ja pārkvalificēties negribi, ko tad pati darīsi, lai nebūtu muļķības oho jāraksta? :)

krumuzagis      Solvita, tas ir īpatnēji, jo dažkārt cilvēki, streso, ka viņiem ir par maz, tad lai nav par to jāstreso, lai izdomā cik daudz un ko vajag.

Polaarlapsa  1   Es biju iepriekšējā piedāvājumā , pasēdēju Turības solā - ko varu teikt - super - jaunas zināšanas un paziņas . Vismaz tagad paskatos un vairāk zinu kā strādā/ nestrādā mūsu kvalitātes vadības speciālists 😀

Epifanija    2 nu un ko tad es te tādu metināšu Latvijā, kur es ar to izglītību pēc tam došos, par brīvu tikai pelei siers slazdā, priekš kam man citiem pelnīt naudu, atsēžot kursus?

AivarsN    2 Ja grib kādam oficiāli kalpot,ir jāuzrāda oficiāls dokuments par noteiktu zombētības pakāpi,atbilstošu ieņemamajam amatam. Ja grib ko iemācīties savām vajadzībām,tad labāk Youtubē.

Chris1986  1 7 es gribētu izmācīties par iluzionistu un ar fuksīti zāģēt cirkā sievietes kastēs uz pusēm. Tas būtu darbs, kur varētu ieguldīt dvēseli

valmierietis333      Nav ko metināt , jāmācās sagriezt ...
Gan jau kāds kuģis vēl ir palicis ,kas prasās pēc sagriešanas , tad pa naktīm varētu piehaltūrēt !

AivarsN      Kas tad griezīs to veco bruņutehniku,ko mūsu priekšstāvji iepirka? Šāviņus jau tiem tāpat vairs neražo. Ja nu vienīgi kāda pensionāru mītiņa izgaiņāšanai vēl varētu noderēt?

burleska      AivarsN, 14:11, nepiekrītu. Kas nu kuram prioritāte- labi kursi dod iespēju attiecīgās zināšanas iegūt daudz ātrāk, nekā youtubes klipiņi. Jautājums, kas kuram svarīgāks- kam laiks ir deficīts, kam nauda.

Jurijs1962Augums163      Padomāju sev : kaut ko taustāmo-lietderīgo piedavā - nē, "padomi", atkal pseudo "makšķere"....

miers2    1 manam kaķim šitais konkēti noderēja

rihtigais    1 Tālmācība, vismaz Latvijā, ir mācībspēku bizness bez reālas piesaistes dzīvē. Esmu uz savas ādas par to pārliecinājies.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu