Arodbiedrības

Ja darbā nav reālas arodbiedribas, vai ir kāda ārpusdarba vispārēja arobiedrība, kura vajadzības gadījumā aizstāvēs sava biedra intereses?

joens  1 5 Latvijā, vai? Te taču tādu organizāciju nemaz nav, vien nosaukumi.

Pidrilla  1 6 Manā bijušajā darbā it kā tāda bija. To vien dara, kā par biedru naudu braukalē pa ekskursijām. Nopietnākos gadījumos tēlo, ka ko dara, bet patiesībā neko neaizstāv .

Polaarlapsa  1 7 Bezjega izmesta nauda .

neratni_stasti    1 Ir iespēja sazināties ar LBAS, tie var palīdzēt uzņēmumā nodibināt arodbiedrību. Vai arī LBAS strādā juristi, kas pakonsultēs, kā aizstāvēt savas tiesības.

neratni_stasti    1 "Neatkarīgā" arodbiedrība ir tikai viena, un tai šobrīd neklājas labi. :) Darbiniekus tiesā aizstāv tie paši LBAS juristi - nevis uzņēmuma arodbiedrības, bet jumta organizācijas juristi.

krumuzagis  2   iedālākais nodarbošānās veids ir biedrība, jūs domājat ka baigi kādu intersē, ja janka ciemā visu dienu ar izkapti sienu pļauja, lai cisu maisu sataisīti un ziemai māju sasilitnātu? es pārsvarā ir bijis algots darbinieks, tagad neesmu nodibinājis darba attiecības, bišku savādāk skatos uz nodabrinātību un nodarbošanās veidiem, bieži vien darba devēji neņem pa pilnu savus darbiniekus, vai arī tā ir tāda pasaules uzbūve, kas tev par daļu, kur un ko mums te vajag.

Geisha    1 Mums ir FM asociācija, kura ir diezgan klauvējusi Veselības ministrijā un šo to izcīnījusi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu