Kur atrast darbu jauniesiem?

Lūdzu ieteikt, kur labak versties, lai atrastu darbu Riga? Pagaidam man ir 17.gadi un labprat stradatu pec skolas, ka ari brivdienas . Liels paldies jau ieprieks !

inaralaima (2016-01-12 15:30)      Vai visās Rīgas kafejnīcās ir vajadzīgi strādnieki,no 17.gadiem var strādāt pie desertiem.bet sasniedzot pilngadību,par viesmīli vai bārmeni. Visu var sarunāt,arī par darbu brīvdienās,mana meita šajās brīvdienās strādāja dzelzceļa stacijas kafejnīcā.

PatiesibasKalns (2016-01-12 16:13)    4 Nu ir vairāki ceļi.

1.Tu varētu sameistarot kaut kādu plānu CV un izsūtīt pilnīgi uz visām iespējamajām kompānijām Rīgā ar cerību ka kādam tevi vajadzēs. La šis veiksmīgi darbotos labāk koncentrējies uz motivācijas vēstuli. Par to plašāk pie 3. punkta.

2.Meklēt pie/caur draugu,paziņu vai ģimenes loku. Ja Tu nopietni pajautāsi un netēlosi baigo veci, bet būsi gatavs pirmo dienu kaut vai par lētāku naudu pastrādāt, lai tevi realitātē notestē. Kāds izdomās ko Tev iedot padarīt un Tu nopelnīsi to savus eiro, ja labi strādāsi galu galā tik un tā kaut ko nopelnīsi.

3. Sāc domāt par biznesu kas Tev ilgtermiņā noderēs vairāk nekā augstākminētais fiziskais pakalpojums pārdodot savu laiku par kaut kādiem eiro. Lai arī daudziem nav līdzekļu iespēju, lai realizētu savus biznesa sapņus. Tas tomēr nenozīmē ka Tu nevarētu sākt iepazīties ar cilvēkiem kas jau ir profesionāli jomā ar kuru Tu gribētu saistīt savu dzīvi. Meklēt pie viņiem darbu, lai mācītos nevis, lai pelnītu (šādi domājot nopelnītā nauda ir patīkams papildatalgojums) Labi tūlīt par tām motivācijas vēstulēm.

Kā, tad dabūt to darbu?

Ja zini kādu ceļu gribi iet, tad arī noteikti nojaut kāda veida kompānijās vai pie kādām privātpersonām Tu labprāt strādātu. Lai dabūtu darbu Tev ir jāgrib viņā strādāt un apstākļu dēļ kuri ir. Vecāki cilvēki par tevi ar biezākiem CV. Tev būs grūti iegūt darbu kā pasīvam gaidītājam. Lai iegūtu šo darbu Tev ir jāpierāda darba devējam, ka Tu vēlies to darīt. Ir jāsaprot, ka katrs darba devējs ar prieku uzņems savā komandā cilvēkus kas ir ieinteresēti kompānijas izaugsmē. Ir jābūt nekaunīgam un ir jāpieprasa intervijas no darba devējiem, lai Tev dod iespēju darīt to ko Tu vēlies darīt. Un ir jāizdomā kādēļ Tu to vēlies darīt jo Tev uzdos jautājumus.
Būtībā Tev darbu būs iespējams dabūt tikai tad ja Tu būsi nekaunīgs un zvanīsi un rakstīsi motivācijas vēstules, lai satiekas ar tevi, lai notiek intervija. Un ja Tu pārliec

PatiesibasKalns (2016-01-12 16:15)    1 Un ja Tu pārliecini darba devēju, ka esi domāts šim darbam tad Tu dabūsi to.

Neutrogena (2016-01-12 18:13)    2 Esmu redzējusi, ka vidusskolēni piestrādā lielveikalos. Ja neesi kategorisks pret darbu veikalā, kas saistīts ar preču izkārtošanu, tad darbu noteikti atradīsi.
Protams, apkalpojošā sfērā. ;)

riks086 (2016-01-12 20:04)    1 McDonalds, Hesburger, Cinnamonkino, visvisādas picērijas utt.

Almerija (2016-01-12 22:45)    1 Forum Cinema pamēģini, ja darbu beidz naktī, tad uz mājām ved ar taxi viņus, studentam tas arī labi.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu