Ko darīt ar zemi (8ha) Latgalē?

ir 8 ha zemes Latgalē, ko jūs ieteiktu ar to darīt?

aroganis    3 Pārdod vai iznomā. Ja nevienam nevajag- apmežo.

lasminaxxl    1 8 ha apmežot - tas ir ļooooti dārgi !!! - ja kāds nezināja ..
Var mēģināt pārdot , var iznomāt kādam zemniekam .. Vēl svarīgi, kur atrodas zemes gabals , kāds viņš ir ...

Deisa    2 Domāju, ka visvienkāršāk ir iznomāt. Taču sākumā derētu pasaukt kādu spečuku, kas novērtē ar lauksaimnieka aci. Jo, ja teiksim uz tās zemes akmeņi, skāba augsne vai citas nebūšanas, tad nevar prasīt cenu, kādu varbūt prasa kaimiņš, kam augsne jau iestrādāta un pārbaudīta.

inaralaima    1 Taupīt,pagaidām.Kad celsies cenas-pārdod.

dzzekiss      Kādā sakarā lai celtos cenas Latgalē? Tur viss ir tukšs. Ārzemniekiem pirkšanu ierobežo.

joens    2 Iznomāt. Par zemes nodokļa un pārējo valsts maksājumu cenu. EU subsīdijas dalīt uz pusēm ar iznomātāju (te ir varianti). Tas, ja ir reāli kam iznomāt.

aroganis      īpaši Lāsmai- Latvija atrodas boreālajā mežu joslā, māte daba pati parūpējas par apmežošanu, tik pār lauku zarains egles koks jāpārvelk ar traķīti:)

irgo    1 Apstādi ar ozoliem un tavs mazdēls būs miljonārs.

lasminaxxl    1 īpaši Aroganim- ar zarainu egles koku pārvilkt būs stipri pamaz . Arī dabīgi ieaugušais mežs ir jākopj , t i - jātrimmerē .. Arī tas maksā .
Ps - man ir mežs , zinu ko tas nozīmē ...

Samurs      Vispirms lai to reāli novērtē, tad arī izdarīsi secinājumus. Tiesa, cik tad tagad maksā mežs Latgalē? Var jau būt, ka cenas celsies, ja koku no Krievijas neiepērk, vai kā?

Mono      Vari meiggināt pieprasīt supsīdijas Ja esi sakopis to lauksaimniecības zemi un sāc turēt uz tās Bio lopus arī no tā vari pieprasīt supsīdijas ,,,,,, nu vismaz vari meiggināt

Edgars37  1 8 Vienreiz gada noplauj un sanem platibmaksajumu. Galvassapes ar apstradi atkrit un kada naudina ieripo. Bet pardot nekada gadijuma, ta butu mulkiba, vislielaka.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu