Kur Latvijā varēs nopirkt elektrību?

Kas būs tie, kas tirgos elektroenerģiju? Tas pagaidām nekur nav skaidri pateikts. Kaut kur lasīju, ka Latvijā kādam padsmitam firmu jau esot licenzes elektrības tirgošanai, kaut gan elektrību ražo tikai, faktiski, Latvenergo, pārējie saņem dotācijas no visiem Latvijas iedzīvotājiem - tad tirgos dotēto elektrību? Vai nebūs tā, ka firmele ar labiem galiem pie licenžu dalītājiem iepirks no Latvenergo vairumaa un pēc tam tirgos ar savu uzcenojumu, kas ar būs tie paredzētie 6%, droši vien, ka vairāk, tālāk iedzīvotājiem? Kāpēc jau laicīgi netiek publicēti firmu - elektrības tirgotāju saraksti un precīzi dati?

fargo (2013-11-12 09:09)      elektroenerģijas tirgus liberalizācijas vēl nevienā valstī nav nesusi labumu(izdevumu samazināšanos) mājsaimniecībām. mazajiem elektrības patērētājiem cenas ir tikai augušas. spilgtākais piemērs UK, kur tas ir noticis jau pag.gs. 80. gados.
kam ir izdevīga šī liberalizācija? lielajiem elektroenerģijas patērētājiem. kāpēc tas ir jādara Latvijā, kur šādu patērētāju ir maz un nospiedošā daļa sabiedrības tikai zaudē? labs jautajums. Latvija ir zaudējusi gan politisko, gan ekonomisko neatkarību un nenosaka savu ekonomisko politiku ne nozaru, ne valsts līmenī.

fargo (2013-11-12 09:14)      jā un kas notiks, ja tautas vēlēta vara Latvijā izlems, ka šāda energoliberalizācija Latvijas eknomikai ir neizdevīga? Latvija esot "draugi". lūk, tad šie draugi nekavējoties ieviesīs sankcijas. ieviesīs sankcijas, jo neatkarīgas valsts valdība atļausies veidot savu politiku iekšējās ekonomikas jautājumā. tik tālu nu esam.

LaskovijMerzavec (2013-11-12 09:21)      Interneta provaideru un TV arii vajag sarakstinju?

Latvenergo pats ieperk elektrqriibu no Igaunijas, Krievijas utt...

Turmas (2013-11-12 10:53)      Neaizmirstiet, ka patērētājs maksā ari par pārvadi. Gala rezultātā "lētākie" tarifi pārvēršās dārgākajos.

Polus (2013-11-12 12:51)      Kāpēc domā, ka nav publicēti?
Lūdzu: http://www.sadalestikls.lv/lat/tirgus/elektroenergijas_tirgotaji/

inito4ka (2013-11-12 14:15)      ,,,,nu Baltkoms jau tirgo pilnā sparā... gan jau vēl kāds pieteiksies. pacietību,tikai pacietību :))

Edg (2013-11-12 14:18)      Jā, jā. Leišu MAXIMĀ būs tādos glītos plastmasas spainīšos ar lietuvas karoga krāsām izkrāšotos nopērkama. Atliks tikai nopirkt pēc vajadzīgā daudzuma un lieluma. Brālēns dzīvo leišos un stāsta ka maksima jau esot arī rindā iestajusies uz jauno visaginas reaktora celtniecību.

Bet ja godīgi, tad tiešām mūsu vēlētie politiķi tautu ir iedzinuši nabadzībā un tikai lobē savas un svešu zemju kungu intereses. Nu piemēram visur reklamētais baltkoms pārdos 75 kWh par kautkādu ciparu, kurš jautagad ir 2x dārgāks nekā Latvenergo. Ko plēsīs ja būs vairak? Neviens nesaka. Ta ari aizdomas ka šmidres kantoris jau ieshēmojis elektrību no Latvenergo un talāk 2x dārgāk lētticīgajies pilsonīšiem.

Negaiditsparsteigums (2013-11-12 15:53)      Vēl pagājušā nedēļā TV stāstīja, ka tā cenu starpība starp elektrības piedāvājumiem būs 1 sant. robežās, tad par ko te ir vērts iespringt?
Baltcom piedāvās elektrību, bet tikai komplektā ar viņu TV un i-neta pakalpojumiem, vēl jau nevar zināt, kurš pārmaksās.

hefny (2013-11-13 00:31)      un baigā ticamība teiktajam-solītajam???
tagad jau maizes cena pa pusgadu 2x dārgāka,piena arī,lai uz eiro maiņu varētu vēl oficiālo pieplusēt......un,ko,tā vadu,stabu uc ekspluatācija pa velti/ vai šamos plēsis nost un jaunus stabus,kabeļus,apakštacijas veidos?/vai to pašu ,kas jau ir-katrā beigu galā citā vārdā un cenā "piegādās",-lai var katrs kantoris savu miljonu savā kontā ielikt?
Tā jau mums ir sashēmotie miljonāri-tiem 80%nodokli jā uzliek+obligātie miljonu ziedojumi labdarībai: slimnīcām,vēža,aids,C hepatīta,neaulības,uc ārstēšani,maznodrošināto iztikai,pensiju fondam ,skolotāju algām,nevis iemaksāja 52 milj.Liipājai-tagad pasludinās,ka darbu izbeidz--bet miljonus tos-kabatās sabāzīs-sadalīs,-tāpēc jau bija jāatbalsta-lai var pie miljoniem atkal tikt-lai miljonāri tiem strādniekiem pa miljonam izmaksā,latviešiem par šiem 20 sāpju gadiem-katram 5 miljoni visma

Dzindzis75 (2013-11-13 09:21)      Ja ir kāds draugs Grobiņas vēja ģenerātoru parkā varēsi sarunāt elektrību pa lēto būs tik ST par transportēšanu jāsamaksā :))

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu