Darbs pusaudzim

Jaunietis, 14 gadi, vasarā briiiiesmīgi grib strādāt....nu jā, protams, arī mazliet nopelnīt... :) Krīze pagājusi, varbūt jauniešiem tagad ir lielākas iespējas nekā iepriekšējās 3 vasarās?

fargo  6   Nez, nez... ja nav spiesta lieta, tad labāk kādā futbola klubā, vai danču pulciņā, nevis valsts budžetu palīdzēt gremdēt staipot kastes kādās tupās maksimās, līdzfinansētos amatos.

AldisP  12 4 http://www.financenet.lv/zinas/420924-jaunietis_bez_pieredzes_tiek_pie_darba_dazas_dienas

Ja grib, tad var atrast ...

Bachata  4 2 AldisP, ir tomēr starpība - ajunietim ir 19 vai 14 gadi, ne?

Mūsu vietējās Maximās ņem arī skolēnus. Bet nezinu, vai tik jaunus.

Vucis  2   Aldi Pē,
Nejauc 2 dažādas lietas: rakstā minētais jaunietis ir students. Bet šeit runa par nepilngadīgo, uz kuru attiecas n-tie ierobežojumi, nerunājot jau par to bērns ir bērns - atbildības sajūtas nekādas, bet galva pilna dumībām.

Lucy    2 Lai lasa ogas,sēnes,pagājušo gadu pat vecīši dienā pelnija ar ogu lasīšanu+- 90ls dienā.

Ivans_neBargais      Aldi, un Tu visam tici kas rakstīts? It kā pieaudzis cilvēks...

Jo9      grūti būs atrast darbu, pārāk jau darba devējiem nepatīk krāmēties ar likumā noteiktajiem ierobežojumiem nepilngadīgajiem.
viens liels čakars...

art_deco      Skaties vietējās avīzītēs un portālos sludinājumus. Gan jau, ka kādus biešu kaplētājus un ogu lasītājus vajadzēs.

AldisP    1 bachata, vucis - tas ko es gribu teikt, ir ka, ja nu tik briiiiiiiiesmīgi grib strādāt, tad jau ziemā būtu meklējis un runājis picās, kurjeros, maxima utt. - uzzinājis vai var vai nē, kur labāk, nevis tagad, kad visi meklē - un ja GRIB, tad atšķirības nav vai 14 vai 19 vai 33!

vaņa, tavs posts ir pilnīgi bez nekāda seguma, domas un jēgas - kāda jēga bija to postēt?

MaryClaire      jāmeklē pie radiem/draugiem uzņēmējiem, kuri paņems nu, teiksim tā, - uz godavārda ... :)

pārējie nekrāmēsies, jo sanāk pārmaksāt [minimālais stundas atalgojums ir lielāks nekā par to pašu darbu pieaugušajam], plus vēl īsākas stundas, plus vēl jābūt darbuzraugam. ķēpa lielāka kā jēga ...

IipashaSieviete    1 eh, cik kolhozi buutu noderigi!

Vucis      AldiPē, bullšits! To es tev kā DD un kā pusaudža mamma varu teikt. Parasti līdz vai nu pazīšanās vai nospīd veiksme. Ir arī valsts apmaksātās darbavietas, bet tās ir maz un priekšroka bērniem no daudzbērnu ģimenēm, vai nelabvēlīgajām vai bezdarbnieku ģimenēm.

Manējais pagājušajā vasarā strādāja pie viena saimnieka dārzā kā nu mācēja, tad nu VDI ielenca placi, ķēra bērnus, sarīkoja veselu teijāteri. Pēc tam ne puiks, ne DD, ne es vairs bijām apmierināti. Bet VDI lepni izsūtīja LETAI preses relīzi, ka nenormāli daudz nelegāli nodarbinātos saķēris. Aha, zinu kādus - puišeļus, kuru nelielajai kabatas naudai vēl strēķi noņēma, DD dabūja nopogāt normāli, bet man bija pēcāk jānēsājas ar papīriem pa puspasauli.

putukrejums_ar_zemen      jā ogas lasot visu vecumu jaunieši pelna pat ļoti labi, nedomāju ka jebkāds uzņēmums spēj samaksāt tādu algu, pat slinkojot pa ´pāris stundām var nopelnīt 15 latus.

Lucy      Nu es tak saku par ogu lasīšanu,tur pat bija tādi mežā sabraukuši,kas nedēļu dzīvoja pie Gaujas pa nakti,a pa dienu lasīja.No rīta 2ivi spaiņi,pēcpusdienā 2ivi un rēķini,kā gribi,vienu brīdi pieņēma pagašo gadu pa 2.20 kg cenas svārstijās sākuma bija 80 santiki,bet saku uzkāpa 2.20ls Viegli nav,toties ko salasi,to nopelni,kaut VID arī tur pagāšo gadu sāka tvarstīt,tipa nemaksājot nodokļus.Bija info noplūde un uz to laiku tika punkti slēgti.
Rēkini kaut vai vidējo 1.60ls X 15kg/d=24.ls gailenes kg no 0.80ls-1.50ls kg

elsa      Mežā, viennozīmīgi.

bilesutirgotaja      piena kombinaats plaano vasaraa nodarbinaat 14 gadiigos , radot 150 saldeejuma tirgotaaju vietas..zinjaas infa bija..

garaamejoshais      stroikaas lai iet meklee

selavi_5      Daudzi zemnieki ņem jauniešus uz akmeņu lasīšanu jau šobrīd.

Ivans_neBargais      AldiP, gluži to pašu var teikt par Tavu atbildi uz jautājumu. Šeit iet runa par nepilngadīgu bērnu, nevis cilvēku no kura var arī kaut ko prasīt.
Tu vismaz pats izlasīji to rakstu. Par to, ka nepiedomāji pie tā kas tur rakstīrs, ir pilnīgi skaidrs. Studente, ar DIVĀM svešvalodām, rimčikā... Un ja viņai nebūtu krievu valodas, pat tur netiktu. Starp citu Tavs links it saīsināta versija no citas publikācijas.

AldisP      vaņa atgriezies no Uzvaras laukuma un atkal iepostē bezjēdzīgu postu :D laikam jau šņabis bija labs un bajāna mūzika izbaudīta ... :D un eskstrasensa spējas arī radušās - NEskaidri redz, ko es emsu lasījis un ko neesmu ... :D

nevajag piespamot šeit - ja Tev ir kas man personīgi sakāms (1ais posts) - tad jautā privāti, kāda jēga te uzsākt čatu? tā ka: mute ciet un aste kur viņai jābūt! ;)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu